Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ev Dekorasyonunda Farklı Düşünceler

Ev Dekorasyonunda Farklı Düşünceler

Ev Dekorasyonunda Farklı Düşünceler

İşte size yardımı dokunacak ev dekorasyonunda alternatif fikirler…Güzel bir eve sahip olmak için dekorasyon dergilerinde göründüğü gibi pahalı ve özel ürünlere ihtiyacınız yok. Çok daha ekonomik koşullarda ve pratik yöntemler ile yaşam alanınızı bir tasarım harikasına rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. Yani bunun için oturma odanızı baştan aşağı yenilemeniz ya da çok büyük değişiklikler yapmanız gerekmez. Basit bir poster, duvar kâğıdı, aksesuar ya da büyükannenizden kalma bir örtü bile evinizde harikalar yaratmanıza yardımcı olabilir.

Duvar renkleri ile oynayın

Duvar rengi, dekorasyonun en temel unsurlarından biridir. Elbette dekoratif bir değişiklik yapmak istiyorsanız tüm duvarı boyamak zorunda değilsiniz. Hatta odanın yalnızca bir bölümünü boyarsanız çok daha orijinal ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar kâğıdı kullanın

Duvar kağıtlarını da aynı şekilde odanın her köşesinde kullanmak zorunlu değil. Üstelik bu uygulama artık demode olarak görünüyor. Bunun yerine, uygulamayı odanın yalnızca bir kısmı için yapabilir ya da duvar kağıdından tablo görünümü elde ederek odanızın baş köşesini dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Kitaplarınızı çerçeve için kullanın

Kitap kurduysanız ve onları saklamayı seviyorsanız, hobinizi çok daha kalıcı ve güzel bir şeye dönüştürebilirsiniz. Bunun için en sevdiğiniz ve dekoratif olarak uygun gördüğünüz kitapların kapaklarının kopyasını alabilir; çerçeveletip evinizin en çok görünen kısmını süsleyebilirsiniz.

Halı ve kilimleri değerlendirin

Burada bahsedilen standart ev halısı değil elbette. Her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz, hatta ailenizin eski sandıklarında yıllardır kullanılmayı bekleyen kilim ya da ince dokulu halıları da çerçeveletip, duvar dekorasyonu olarak kullanabilirsiniz.

CD kapaklarından duvar dekorasyonu

Kendinize veya ailenize ait CD kapakları eskimiş bile olsa onları atmak yerine değerlendirebilir, rengârenk bir çerçeve elde edebilirsiniz. Bunun içinse ihtiyacınız olan şey; sevdiğiniz CD’lerin kapakları, yapıştırıcı, karton ve bir adet çerçeve. Böyle bir çerçeve elde etmek için başka materyaldeki resimlerden de faydalanabilirsiniz.

Eski kıyafetlerinizi çerçeveleyin

Kulağa çılgın bir fikir gibi gelse de eski kıyafetleri çerçeveletip, biraz nostalji yapmak son zamanların en keyifli dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor. Siz de kendinize ya da ailenize ait güzel bir kıyafeti çerçeveletebilir, hatta çocuklarınızın minik ve şirin elbiseleriyle de duvar dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz.

Kendinize ait bir köşe oluşturun

Hem fonksiyonel hem de dekoratif bu uygulama ile kendiniz için istediğiniz tarzda bir alan yaratabilirsiniz. Örneğin kitaplarınızın ve okuma lambanızın olduğu bir okuma bölümü, misafirlerinize içecek ikram edeceğiniz bir sohbet alanı, en sevdiğiniz çiçeklerinizle vakit geçireceğiniz bir bahçe köşesi ya da yaratıcılığınızı sonuna kadar zorlayacağınız bir hobi bölümü yaratabilirsiniz.

Top