MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul, İstersen Mağaza Aç Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

Fırsatimage

En Çok Görüntülenen

En Son Ayakkabı Modelleriimage
Bahçe, Teras, Dış Mekan Mobilyaların Bakımı !

Bahçe, Teras, Dış Mekan Mobilyaların Bakımı !

Dış Mekan Mobilyaların Bakımı;

Mevsimler değişiyor soğuk, serin yağışlar geliyor soğuk havayı hissediyor musunuz? Önümüzde kış var, kar yağmadan önce o dış mekan mobilyalarından bazılarını elden geçirmeyi veya yüzey kaplama yapmayı düşünebilirsiniz. Bu yazıda, uzun ve yoğun bir sezondan sonra mobilyalarınızı kış için saklamadan önce nasıl temizleyeceğiniz konusunda size yol göstermektedir. Ayaz, buz azaldığında ve veranda mevsimi geri geldiğinde temiz kullanıma hazır olacaklar.

Metal Mobilyaların Temizlenmesi!

Metal, sandalye, tabure veya masaların temizlemek için ılık suyla karıştırılmış yumuşak bir sabun veya sıvı bulaşık deterjanı isteyeceksiniz. Aşındırıcı olmayan bir malzeme, deterjan seçin. Metal mobilyalarda leke, dökülme veya yağ varsa, bunları sabun ve su karışımıyla giderin.

Bu karışımı kullandığınızda, kullandğınız ürünün kullanma talimatlarını uyguladığınızdan emin olun. Her ürünü temiz, yumuşak bir bezle kurulayın. Temizleme ürününün metal üzerinde kurumamalıdır. 

Dış Mekan Mobilyalarında kullanılan Kumaş Temizliği!

Dış mekan kumaşı seçtiyseniz, döşemeli sandalyeleriniz zaten iç mekan kumaşlarından daha zorlu koşulların üstesinden gelecek şekilde yapılmıştır.  Lekeyi ovalayarak çıkarmak cazip gelebilir, ancak kurutma her zaman en iyi seçenektir. Temiz kuru bir bez kullanın. Dökülen sıvı veya leke yağlıysa, emici bir malzeme uygulayın ve düz bir kenarla kazıyın. Bu, lekenin çoğunu çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Bundan sonra, suyla karıştırılmış yumuşak bir sabun üzerine püskürtebilir, tüm sabunu çıkarmak için kumaşı durulayabilir ve havayla kurutabilirsiniz. Dış mekan mobilya veya aksesuarlarda çıkarılamayan kumaşlar için sabun ve ılık suyu ( 1/2 kova suya 1/4 fincan sıvı sabun) karıştırın ve temizlemek için yumuşak kıllı bir fırça alın. Tüm sabunu çıkarmak için durulayın ve havayla kurutun.

Top