Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Scandi Boho Dekorasyon Nasıldır?

Scandi Boho Dekorasyon Nasıldır?

Scandi Boho – Uzun zamandır evinizde dekoratif bir yenilik yapmak istiyor, ama nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Son yılların dekorasyon trendleri arasında başı çeken minimalist İskandinav dekorasyon konseptlerini yepyeni bir yaklaşımla uygulayabilirsiniz: Scandi Boho dekorasyonu. Kişisel yaşam alanlarınızı düzenlerken uymanız gereken hiçbir kural ve ölçü tanımayan, tamamıyla sizi ve özgün tarzınızı yansıtmayı amaçlayan Scandi Boho yaklaşımıile evinizin havasını kolayca değiştirebilir; dostlarınızın gelmekten keyif duyacağı hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Minimalizmden İlhamla

Sadelik, sürdürülebilirlik ve doğaya saygı temalarına odaklanan Kuzey Avrupa dekorasyon trendleri büyük ölçüde minimalizmden ilham alıyor. Doğal malzeme kullanımı, yalınlık, ferahlık ve işlevselliği yansıtan İskandinav dekorasyon anlayışı sadeliğiyle beğeni toplasa da bir süre sonra yaşam alanlarınızda biraz renk, canlılık ve farklılık görmek isteyebiliyorsunuz. Bu noktada devreye Scandi Boho dekorasyonu giriyor.

Çoğu dekorasyon trendinde yer alan kombinleme kuralları, parçaları birbirine uydurabilme telaşı Scandi Boho dekorasyonu için geçerli değil. Özgünlüğe ve özgürlüğe odaklı bu dekorasyon anlayışında minimalist parçaları kuralsızca ve keyfinizce rengarenk objelerle süsleyebilir; farklı yüzyılları, akımları yansıtan etnik desenli dekoratif parçaları büyükannenizin vintage salon aynalarıyla bile bir arada kullanabilirsiniz.

Evinizde Scandi Boho dekorasyonu nasıl uygulayabilirsiniz?

İşe ev dekorasyonuyla ilgili tüm ezberlerinizi bozarak başlayabilirsiniz. Scandi Boho dekorasyonu uygulamak isterseniz, stor perdelerinize uygun parkeler seçmek, tablolarla koltuk takımını birbirine uydurmak zorunda değilsiniz. Sade duvarlarınızı bohem tarzda rengarenk tablolarla donatabilir; dokuma duvar halıları ve etnik baskılı minderlerle salonunuza enerji ve canlılık katabilirsiniz. Tek renk ve desensiz salon takımlarınızın üzerine doğal kumaşlardan yapılmış el örgüsü ince örtüler yerleştirebilir; evinizin tüm havasını birkaç etnik baskılı yastıkla yenileyebilirsiniz. Sade ve ferah mutfağınıza ise rengarenk baskılı dekoratif bohem panolar yerleştirebilir; etnik baskılı mutfak tekstili ürünleriyle mutfağınızda dinamik ve keyifli bir ortam yaratabilirsiniz.

Yatak odanıza bohem bir dokunuşu nasıl katabilirsiniz?

Dinlenmek ve kaliteli bir uyku çekebilmek için çok yalın ve sade döşediğiniz yatak odanıza basit bir Scandi Boho dekorasyonu dokunuşuyla doğal ve konforlu bir hava katabilirsiniz. Geometrik desenli veya doğadan ilham alan duvar kağıtlarını etnik baskılı ve renkli mini tablolarla hareketlendirebilir; natürel malzemelerden üretilmiş sade yatağınızı büyük ve konforlu bohem yastık takımlarıyla tamamlayabilirsiniz. Tek parça modernist avizeler ve sade halılar tercih ediyorsanız, yatak odanıza yerleştireceğiniz bakımı kolay canlı bitkilerle, etnik baskılı rengarenk mini boy halılarla odanın tekdüze ve monoton havasını tek dokunuşla değiştirebilirsiniz.

Top