Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyon Uygulamalarını Telefonunuza İndirerek Fikir Sahibi Olun!

Dekorasyon Uygulamalarını Telefonunuza İndirerek Fikir Sahibi Olun!

Dekorasyon Uygulamalarını Telefonunuza İndirerek Fikir Sahibi Olun! Beğendiğiniz masa takımının salonunuzda nasıl görüneceğine, satın almak istediğiniz koltuk takımınızı nasıl yerleştirmeniz gerektiğine ve daha birçok ev tasarımı konusunda ev dekorasyon uygulamaları size yardımcı olabilir. Hangi rengin hangi odaya yakışacağı konusunda karar veremiyorsanız, odalarınızın fotoğraflarını çekip seçtiğiniz uygulamaya gönderebilir; uygulamada yer alan renk seçenekleri ile dilediğiniz renge karar verebilirsiniz.

Bu ve buna benzer, yaşamınızı kolaylaştıracak dekorasyon uygulamalarını sizin için derledik:

Olympic Paint Visualizer

Kullanımı kolay bir uygulama olan Olympic Paint Visualizer ile dekorasyonunu yapmak istediğiniz alanlar için renk paletlerini kendiniz oluşturabilir ve renklerin odanızda nasıl durduğuna bakabilirsiniz.  Olympic Paint Visualizer uygulaması, e-mail seçeneği ile kullandığınız renklerin adlarını, numaralarını ve renk örneklerini size mail aracılığı ile gönderilebiliyor.

Benjamin Moore Personal Color Viewer

Kullanımı biraz zahmetli olan Benjamin Moore Personal Color Viewer uygulaması, bir boya paleti yaratma imkânı vermiyor, sadece elle seçim yapılabiliyor.

Home Depot Project Color

İnanılmaz derecede hızlı ve kullanımı oldukça kolay olan Home Depot Project Color uygulaması ile istediğiniz aydınlatmayı (gün ışığı, LED, akkor) kolayca ayarlayabilirsiniz. Dekorasyon için beğendiğiniz görüntü, renk örnekleri, isimleri ve numaraları program tarafından otomatik olarak kaydedilir. Dekorasyon ile ilgili yaptığınız tüm eylemler geri yüklenebilir özelliktedir ve dekorasyon alanlarının doldurulması otomatik olarak mükemmel bir şekilde yapılır. Ayrıca bu uygulama e-mail desteği de verir.

Glidden ColorAPP

Tekrar tekrar giriş yapma gereksinimini ortadan kaldıran Glidden ColorAPP uygulaması, kullanım kolaylığı sağlar. Sorunsuz bir kullanım imkanı sağlayan uygulama, dekorasyon seçimlerinin tamamını kontrol edip, fotoğraflarda yapılan gölgelendirme ve renklendirme işlemlerini korur. Görüntülerin indirilmesini sağlayan uygulama, boya bilgisi vermediğinden dolayı, ekran görüntüsü almanız gerekebilir.

Paint Tester

Dekorasyon işlemleriniz için yaptığınız tüm eylemleri hafızasında saklayabilen Paint Tester uygulaması, eylemleri geri alma özelliği de içerir. Mükemmel bir renk kombinasyonu için çekilen fotoğraflardaki renkler üzerinde koyulaştırma ya da açma gibi fonksiyonları etkin olarak kullanmanıza izin veren uygulama, teyp işlevi ile de fark yaratır.

Akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz mobil ev dekorasyon uygulamaları, evinizin yerleşiminden duvar renklerinize, mobilyalarınızın uyumundan eşyalarınızı nereye yerleştirebileceğinize kadar dekorasyon ile ilgili her konuda size ilham verir.

Top