Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Yeni Bir Başlangıç Yapmak İçin Yer Döşeme Trendleri!

Yeni Bir Başlangıç Yapmak İçin Yer Döşeme Trendleri!

Yer döşeme trendleri, yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak ve evinin atmosferini değiştirmek isteyenler için farklı seçenekler ve ipuçları sunuyor. Yer döşeme trendleri, yeni yılda yeni bir başlangıç yapmak ve evinin atmosferini değiştirmek isteyenler için farklı seçenekler ve ipuçları sunuyor.

Her Mekânda Şıklık Yaratan Parkeler

Önceden sadece birkaç odada kullanılan parkeler, son dönemlerde yaşam alanlarının tamamında tercih ediliyor. Dayanıklı ve sağlıklı dokuları ve su geçirmez özellikleriyle mutfak ve banyolarda da güvenli ve pratik bir kullanım sunan bu ürünler yer döşemeleri arasında yer alıyor.

Yine, modası hiç geçmeyen ahşap parkeler, ahşabın doğallığı ve sıcaklığını evlerine taşımak isteyenlere hitap ediyor.

Üç Boyutlu Yer Döşemeleri ile Gerçekçi Görünüm

Zemin dekorasyonuna yeni bir boyut kazandıran 3D yer döşemeleri, teknolojinin dekorasyona yansıtan birbirinden ilginç modelleriyle dikkat çekici bir dekorasyona imza atıyor. Üç boyutlu bu ürünler, sade ev dekorasyonlarına canlılık atarken, gerçekçi görünüm veren dokuları sayesinde yaşam alanlarında sıra dışı ve canlı bir atmosfere kavuşmanıza imkân tanıyor. Özellikle; banyo, mutfak ve koridor zeminlerinde kullanılan bu döşemeler en beğenilen modeller olacağa benziyor.

Kombo Yer Döşemeleri ile Yaratıcı Tasarımlar

Evlerin havasını değiştirecek trendlerden biri de, ahşap ve seramiğin birlikte kullanıldığı kombo döşemeler. Kontrast şıklığını yaşatan bu ürünler, ahşabın sıcaklığını seramik döşemelerin modern ve doğal duruşuyla birlikte sunuyor. Farklı dokusuyla, salon, oturma odası gibi alanlara estetik ve asil bir görünüm katan bu ürünler; mutfak, banyo ve hol gibi mekanlarda yaratıcı çözümler sunuyor. Altıgen, petek ya da balıksırtı seçeneklerinin yer aldığı bu döşeme modelleri, evde sıcak bir atmosfer oluşturmak, aynı zamanda sıradanlıktan uzak bir ev dekorasyonuna sahip olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Doğallık Geri Döndü: Mermer ve Granit

Doğallığın ön planda olduğu dekorasyon trendlerinde, mermer ve granit yer döşemeleri de gözde modeller olarak karışımıza çıkıyor. Özellikle, son dönemlerde cazibesini artıran mermer, yaşam alanlarına modern ve aydınlık bir görünüm katıyor. Özel dokusuna eşlik eden şık ve temiz görünümü ile öne çıkan granit yüzeyler ise, evde lüks bir atmosfer yaratmak için en uygun yer döşemesi modellerinden biri oluyor.

Top