Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Sandık Odası Ne Anlama Gelir?

Sandık Odası Ne Anlama Gelir?

Evlerde genelde penceresiz olarak bulunan ve fazla eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılan odalara sandık odası denir. Sandık odası, apartman dairelerinde veya müstakil evlerde bulunabilir. Emlakçılar veya ev sahipleri böyle bir odanın bulunup bulunmadığını kiracılara veya evi satın almak kişilere belirtebilir.

Evlerde genelde penceresiz olarak bulunan ve fazla eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılan odalara sandık odası denir. Sandık odası, apartman dairelerinde veya müstakil evlerde bulunabilir. Emlakçılar veya ev sahipleri böyle bir odanın bulunup bulunmadığını kiracılara veya evi satın almak kişilere belirtebilir.Sandık odası genelde evin diğer odalarından daha küçüktür. Bu odalarda balkon veya taşıyıcı kiriş bulunmaz. Kullanılmayan veya bir süre sonra kullanılacak olan eşyalar sandık odasının içerisine konur. Eskiden fazla eşyalar sandıklara konulduğundan ve bu sandıklar da bir odada tutulduğundan bu bölümlere sandık odası ismi verilmiştir.Sandık odaları çoğunlukla kırsal alanlardaki evlerde bulunur. Son dönemlerde şehirlerdeki konutlara da sandık odası eklenmeye başlamıştır.

Sandık odası genelde evin diğer odalarından daha küçüktür. Bu odalarda balkon veya taşıyıcı kiriş bulunmaz. Kullanılmayan veya bir süre sonra kullanılacak olan eşyalar sandık odasının içerisine konur. Eskiden fazla eşyalar sandıklara konulduğundan ve bu sandıklar da bir odada tutulduğundan bu bölümlere sandık odası ismi verilmiştir.

Sandık odaları çoğunlukla kırsal alanlardaki evlerde bulunur. Son dönemlerde şehirlerdeki konutlara da sandık odası eklenmeye başlamıştır.

Top