Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!.... image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Küçük Evler Ve Bu Evlere Eşya Seçimi!

Küçük Evler Ve Bu Evlere Eşya Seçimi!

Özellikle büyük şehirlerde çok sık karşılaştığımız küçük evler, doğru eşya seçimi ile daha kullanışlı bir hale getirilebilir. İşte küçük evler için eşya seçimi süresinde tercih etmeniz gereken 7 eşya…

1.Portmanto Yerine Ayakkabılık ve Askılığı Deneyin

Portmantolar hem askı, hem de dolapları bir arada barındırdığı için aslında kullanışlı ürünlerdir. Fakat bu durum genellikle büyük evler için geçerlidir. Küçük ev dekorasyonu yaparken çok sayıda dolabı olan, geniş portmantolara göre yer bulmak oldukça zordur. Bu yüzden portmanto yerine duvarda bir askılık ve yine duvara monte edilebilen bir ayakkabılık kullanmak küçük ev sahipleri için daha kullanışlı bir seçenek olabilir.

2.Gömme Dolaplar ve Raflar

Dolap; bütün fazlalıkları toplayan, evi düzenleyen, ev halkının eli ayağı gibidir. Küçük evlerde klasik dolaplar yerine eğer varsa kiriş boşlukları ya da diğer girintilere gömme dolap yerleştirerek evinizin daha kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak ya da banyo gibi mekanlarda ise dolap yerine raf kullanmak da oldukça sık rastlanan bir çözümdür. Özellikle mutfaklarda boş kalan bütün duvarlar metal raflarla hem dekoratif hem de kullanışlı hale getirilebilir.

3.Çocuk Odaları İçin Kompakt Ranzalar

Klasik bir çocuk odasında yatak, dolap, şifonyer ve çalışma masası gibi mobilyalar bulunur. Ayrıca çocuğun oyuncakları ya da diğer faaliyet malzemelerinin bulunacağı bir alana da ihtiyaç vardır. Kompakt ranzalar, modeline göre değişmekle birlikte genellikle tüm bu mobilyaları bünyesinde barındıran ve oldukça estetik ürünlerdir. Üstelik tek yataklı modelleri de bulunabilir.

4.Taşınabilir Dolap İçi Raflar

Hazır dolaplar, özellikle de mutfak dolapları fazla derin olduğu için genellikle ek rafa ihtiyaç duyar. Taşınabilir dolap içi raflar dolaplarınızdan maksimum fayda sağlamanıza yarayan oldukça kullanışlı çözümlerdir. Üstelik taşınabilir oldukları için kolaylıkla dolabınızı eski haline getirmenize olanak sağlar.

5.Sihirli Aynalar

Küçük evlerin olmazsa olmaz eşyası aynalardır. Çünkü aynalar girdiği her odayı daha geniş ve ferah gösterme yeteneğine sahiptir. Özellikle dolap kapaklarına yerleştirilen aynalar, dolapların oluşturduğu duvar hissini ortadan kaldırarak evinize ferah bir görünüm kazandırır ve oldukça işlevsel ürünlerdir.

6.Sandalye Yerine Tabure

Eğer mutfağınızda masa koyacak kadar bir alanınız varsa, sandalye yerine tabure tercihi daha doğru olacaktır. Salon masaları için de geçerli olan bu yöntemle sandalyelerin oluşturduğu kalabalıktan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

7.Katlanabilir masalar

Her evin olmazsa olmazlarından masalar, çok kullanılan ama çok yer kaplayan mobilyalardan biridir. Katlanabilir masalar, kullanmadığınızda kolaylıkla küçülüp size ferah bir kullanım alanı sunar. Eviniz küçükse hem mutfak hem de salon masanızı katlanabilir modellerden tercih edebilirsiniz. Bu tür masalar küçük balkonlar için de oldukça ideal ürünlerdir.

Top