Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Evinize Şıklık Katmak İçin Dekoratif Avizeler Kullanabilirsiniz,,

Evinize Şıklık Katmak İçin Dekoratif Avizeler Kullanabilirsiniz,,

Aydınlatma ürünleri ile ev dekorasyonuna şık dokunuşlar eklenebilir. Dekorasyona sıcaklık katan, ayrıntılarda seçkin bir tarz yaratan dekoratif avize ve aydınlatma ürünleri, mekanların ışık sorununa çözüm yaratır. Mekanın genişliği, mobilyaları, dekoratif aksesuarları ve tarzı dikkate alınarak aydınlatıcı ürünler seçilebilir. İşte avizeler ile evinize şık dokunuşlar katmanın yolları…

Dekorasyonda Ahşabın Sıcaklığı

Ahşap dokulu modeller ile dekorasyona sıcaklık katılabilir. Farklı tonlardaki ahşap avizeler halatlar, metal aksesuarlar, rustik dokular ve minimalist detaylarla süslenebilir. Modern veya klasik avize çeşitlerinin bulunabildiği ahşap tasarımların seçimi yapılırken mobilyada kullanılan ahşap ile uyuma dikkat edilir Mekanda yaşanmışlık hissi yaratan ahşap dokulu avizeler, dairelerde, dağ evlerinde ve ofislerde kullanılabilir. Ahşabın yoğunluğu boğucu etki yaratabileceğinden metalik renkler ve bej gibi açık tonlarla mobilyalarda ferahlama sağlanabilir.

Modern dekorasyona fütüristik bir imza

Moda var oldukça modern mobilyalar ve dekorasyon ürünleri aydınlatmada da minimalist ve fütüristik stiller trend kazanmıştır. Yaşam alanlarına ilgi çekici bir tarz ekleyen avizelerde bilimkurgu filmlerinden alışkın olduğumuz yenilikçi tasarımlar görülebilir. Göz alıcı ve ilgi uyandırıcı yeni modeller özellikle ofislerde, genç odalarında, stüdyo dairelerde tercih edilir. Teknolojik görünüm yan aydınlatıcılarla, farklı aksesuar ve tekstil ürünleri ile tamamlanabilir. Fütüristik aksesuarlar afiş görünümündeki duvar kağıtları, slogan duvar yazıları ve tablolarla bir arada evlerinizi süsleyebilir.

Koyu renk aydınlatmalar ile şıklık yarışı

Her ne adar aydınlatma için zahmet gerektirse de koyu renk avizeler dekorasyonda fark yaratmak isteyenlerin gözdesi olmaktadır. Özellikle son yıllarda trend özelliği kazanan koyu renkli avize ürünleri, yatak odalarında ve salonlarda tercih edilir. Tavan aydınlatması aplikler ve ayaklı ışıklandırmalarla desteklenerek ışık ihtiyacına çözüm üretilirken koyu renk avizeler şıklık amaçlı dekorasyonun bir parçası olur. Koyu renklerde en sık tercih edilense bordo, lacivert, kahve tonları ve koyu gridir.

Işığın dans ettiği inovatif modeller

Avizelerde kullanılan kristaller, kesimli tasarımlar odalarda gölge oyunları yaratır. Dekorasyonun eğlenceli yanını ortaya çıkaran dekoratif avizeler evin her odasında, çalışma alanlarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Şeffaf yüzeylerin, kristal taşların da farklı renkteki camların sıklıkla kullanıldığı modern tasarımlarla eve aydınlık gelirken eğlenceli görüntüler de dikkat çekmektedir. Renkli camlar genellikle gri duvarlarla kontrast oluştururken dekorasyonda da beyaz ve bej gibi açık renkler kullanılarak ışığın başrolde olması sağlanır. Geometrik desenler, silindirik modeller ve rengarenk çoklu avizeler de yan yana dizildiğinde ışık kırılmaları yaratarak görsel bir şölen hazırlar

Top