Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Eviniz de Aydınlatma

Eviniz de Aydınlatma

Eviniz de Aydınlatma

Düzenli bir iş hayatına sahip olmak, akabinde düzenli bir ev hayatına sahip olma ihtiyacını da beraberinde getiriyor eviniz de aydınlatma burada ortaya çıkıyor. İş temposunun yaratmış olduğu gerginlik ve stresten kurtulabilmek için herkes kendi yaratmış olduğu yaşam alanına ihtiyaç duyuyor. Evlerinizde oluşturduğunuz dekorlar, mobilyalarınız ve duvarlarınız için seçtiğiniz renkler, sizleri gün içerisinde maruz kaldığınız stresten uzaklaştıran en büyük yardımcılarınız olabiliyor. Evinizde uyguladığınız doğru dekorasyon ve doğru renk kullanımının, üzerinizde oldukça rahatlatıcı etkilere sahip olduğunu da söylemek gerekiyor. Bununla beraber evdeki aydınlatmalar da aslında hayatınızda oldukça önem taşıyan bir konumda yer alıyor.Siz de evinizde kendi aydınlatmanızı yapabilirsiniz.

Evde aydınlatma yapma yöntemleri ile bu, oldukça kolay bir hale geliyor. Alışveriş merkezlerinde gezerken gördüğünüz o muhteşem ama pahalı lambaderler yerine çok daha şık ve sadece size özgün aydınlatma aksesuarlarını, evde aydınlatma yapma yöntemlerini kullanarak gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Ağaç dallarını evde aydınlatma yapma için kullanın

Bilindiği üzere çevrenizde yer alan, doğaya ait nesneler hem ruhsal hem bedensel sağlığınıza oldukça iyi gelir. Evlerinizde kullanacağımız eşyaların doğadan bir parça olması ise hem dekoratif açıdan hem de psikolojik açıdan sizi oldukça rahatlatacaktır. Peki basit bir ağaç dalını lambadere dönüştürerek orman havasını evinize getirmeye ne dersiniz?

Evinizdeki orman esintileri

Ağaç dalından aydınlatma yapmak sanılanın aksine oldukça basit bir aydınlatma sistemi yapma yöntemidir. Siz de doğa sever biriyseniz ve hafta sonlarınızı doğa yürüyüşleri ile geçiriyorsanız bulunduğunuz ormandan istediğiniz boyutlarda bir ağaç dalı bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu ağaç dalını öncelikle evinizin istediğiniz bir köşesine konumlandırın. Ev dekorasyon ürünleri satan büyük zincir mağazalardan ya da herhangi bir elektrikçiden bir ucu duy diğer ucu ise fiş olan uzunca bir kablo satın alın. İşte bu kadar! Lambaderiniz hazır. Bu kabloyu ağaç dalının etrafına dolayın ve duy kısmını sarkıtın. Duy ucuna bağlayacağınız farklı, renkli ampüller ile aydınlatmanızı da bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

Hasır iplerle tarzınızı yansıtın

Eğer daha estetik bir aydınlatma sistemi arayışı içerisindeyseniz kablo kullanmak yerine hasır ipleri kullanmanız aydınlatma sisteminizi oldukça sevimli ve estetik bir hale getirecektir. Edindiğiniz kablonun etrafını bu hasır ipler ile çevirerek ağaç dalı üzerinde kablo yerine hasır iplerin görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece çok daha şık ve doğal bir lambadere sahip olursunuz. Tabi ki tarzınız dahilinde birçok farklı sarma yöntemi uygulayabilir ve size en estetik gelen modeli bulabilirsiniz. Ayrıca ağaç dalını farklı renklere boyayabilir ve mobilyalarınızla da bütünlük oluşturan bu harikulade aydınlatma sistemini evinizin istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz.

Top