Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

En Çok Kullanılan Yerler Arasında Bulunan Banyolarımız İçin Öneriler

En Çok Kullanılan Yerler Arasında Bulunan Banyolarımız İçin Öneriler

En Çok Kullanılan Yerler Arasında Bulunan Banyolarımız İçin Öneriler

Banyolarımız biz farkında olmasak da aslında evimizin en çok kullanılan yerleri arasında ilk üç sıra içinde yer alırlar. Bu yüzden banyonuzu güzelleştirmek aslında aynı zamanda evinizi güzelleştirmektir. Dahası, şık ve gözünüze hoş gelen bir banyo, size kendinizi daha iyi hissettirecek ve güne daha zinde, daha keyifli başlamanızı sağlayacaktır. Bu hiç azımsanmayacak katkı için ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu yazımızda banyonuzu evinizin en güzel bölümlerinden biri haline getirebilecek pratik önerileri sizler için bir araya getirdik. Üstelik bu pratik önerilerin hepsi de son derece makul maliyetleri ile kolayca uygulanabilir fikirler. Dilerseniz bunlara biraz daha yakından bakalım.

Duş perdenizi değiştirin

Duş perdeleri, banyonuzda dekoratif değişikliğe gitmenin en zahmetsiz ve en düşük maliyetli yollarından biridir. İsterseniz zevkinize uygun desenlere sahip yeni bir duş perdesi alarak kolayca monte edebilir, isterseniz de mevcut desensiz duş perdenize stencil tarzı kalıplar yardımıyla sprey boyalarla özgün desenler yapabilirsiniz. Hatta suya dayanıklı markör kalemlerle tipografik bir desen yapmanız bile mümkün. Unutmayın, sizi sınırlayabilecek tek şey hayal gücünüz.

Geri dönüşümün gücü

Şimdi sıkı durun, sizin için aklınızın kıyısından bile geçmeyecek bir önerimiz var. Pek çoğumuzun evinde bir kenarda unutulmuş eski kilimler vardır. Kimi zaman bahar temizliklerinde bu kilimlere rastlarız ve evimizin bir yerinde kullanmak isteriz, ancak bir türlü dekorasyonumuza uydurup kullanamayız. Sizin de evinizde böyle güzel bir kiliminiz varsa, banyonuzun zemininde kullanmayı deneyin. İlk bakışta çok marjinal görünen bu fikrin uygulamada harika sonuç verdiğini kendiniz de göreceksiniz. Üstelik bu sıra dışı fikir misafirlerinizin de aklını başından alacak.

Küçük aksesuarlarla daha zengin görünen bir banyo

Aksesuarlar yalnızca mutfak ve salonunuza ait değiller. Banyonuz için de son derece güzel aksesuarları kolaylıkla ve uygun maliyetle temin edebilir, üstelik doğru aksesuar seçimiyle banyonuza bir anda sınıf atlatabilirsiniz. Doğal renklerinde veya beyaza boyanmış toprak kaplar, vazolar ve buna benzer yalın ama etkileyici objeler banyonuz için harika aksesuarlar olabilirler.

Yerini şaşırmış bir ayna

Banyolarda kullanılan aynaların yeri her zaman aynıdır, lavabonun üstü. Bunun da çok geçerli pratik sebepleri var elbette. Ancak banyonuzdaki tek ayna bu olmak zorunda değil. İlk bakışta çok da anlamlı görünmeyen bir ayna yerleşimi banyonuza çok farklı bir hava ve karakter kazandırabilir.

Kaliteli havlularınızı gözlerden uzak tutmayın

En güzel eşyalarımızı asla gelmeyecek çok hatırlı misafirler için gizli kapaklı köşelerde saklamak pek çoğumuzun paylaştığı ama çok da anlamı olmayan bir alışkanlıktır. Bundan vazgeçmek için ilk adımı banyonuzda atabilirsiniz. Kaliteli havlularınızı şık bir şekilde katlayıp belki kuru bir kır çiçeğiyle süsleyerek misafirlerinizin beğenisine ve kullanımına sunabilir, banyonuza bu kolay ama etkili adımla sınıf atlatabilirsiniz.

Taze çiçekler

Taze çiçeklerin yaratabileceği temiz ve şık havayı küçümsemeyin. Bir demet çiçek banyonuzun bütün atmosferini değiştirebilir. Üstelik bu son derece maliyetsiz çözüm banyonuzda hoş bir koku yayacak ve bahar havasını evinizin içine taşıyacaktır.

Otantik sabunlarla dolu bir sepet

Banyolarımızda çeşitli şekillerdeki süs sabunlarına sıklıkla yer veririz. Kimi zaman meyve, kimi zaman da kalp gibi figürlerde olan bu sabunlar genellikle güzel bir koku da yayarlar. Ancak bu koku sabunların doğal kokusu değil parfümdür. Oysa adeta bir sabun cenneti olan ülkemizde en doğal halleri bile harika kokan sayısız sabun çeşidi var. Defne sabunu, bıttım sabunu, kil sabunu ilk akla gelenler. Siz de bu otantik sabunlarla dolu bir sepet hazırlayarak banyonuza doğanın kokularını taşıyabilirsiniz. Üstelik bunlar yalnızca süs olmayacak, gerektiğinde kullanımları da mümkündür.

En Çok Kullanılan Yerler Arasında Bulunan Banyolarımız İçin Öneriler

Top