Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Aydınlık Yatak Odası,,

Aydınlık Yatak Odası,,

Daha Ferah Daha Huzurlu Bir ortam

Yatak odası aydınlatması kusursuzu yakalama, mükemmel bir ışıklandırma ve şık bir dekorasyon için tamamlayıcı olabilir. Odanın büyüklüğüne ve duvar renklerine göre tercih edeceğiniz en uygun aydınlatma elemanları, yatak odanızı evinizin en sevdiğiniz bölümü haline getirebilir. Bunun için, doğru yatak odası aydınlatma tercihleri yapmanız yeterli olacaktır.

Aplikler şahane aksesuarlardır

Yatak odasında en çok tercih edilen aydınlatma yöntemlerinden biri, duvarlara uygulanan apliklerdir. Aplik aydınlatmalar, hem doğru ışık verdiklerinden, hem de dekorasyona kattıkları mükemmel illüzyon sayesinde, yatak odası aydınlatma tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor.

Sade bir yatak odasını hareketlendirmek, aynı zamanda doğru ışık yayılımını sağlamak için yatağın iki baş ucuna ve duvara yerleştireceğiniz pirinç aplikler, yatak odanızın en dikkat çekici bölümünü oluşturacaktır. Pirinç malzeme, bulunduğu ortama hem vintage bir dokunuş yaparken, modern ve klasik dekorasyonun bir araya getirildiği, en mükemmel kombinlerden biri olma özelliği taşır.

Kır evi tarzında döşenmiş ya da daha çok kumaşlarla kaplı bir yatak odanız varsa, duvarda kullanacağınız aplikleri kumaş kaplı başlıklardan üretilmiş olarak tercih edebilirsiniz. Böylece, yatak odanızdaki samimi hava, yeterli ışıklandırma ile mükemmellik kazanmış olacaktır.

Güçlü bir ışık için tavan aydınlatması önemlidir

Yeterince ışık almayan bir yatak odanız varsa, özellikle bunun için tavan aydınlatması tercihinde bulunmanız, dolabınız ve çekmecelerinizdeki eşyaları kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Geniş bir yatak odasında tavanda kullanılan ve güçlü ışık verebilen tavan lambaları, aydınlık ve ferah bir atmosfer yaratmanızı sağlayacaktır.

Tavan lambaları seçilirken, vereceği ışığın renginin duvarlarınızın rengine uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. İyi bir aydınlatma için, bu uyum büyük önem taşır. Yeterli bir aydınlatma sağlamak için, lambanın aydınlatma gücünün, odanın her yerine ulaşabilecek ölçüde olması gerekiyor. Yatak odası aydınlatma tercihinizi yaparken, odanın dekorasyonuna uygun, gösterişli bir tavan lambası tercih edebileceğiniz gibi, sade ve şık bir model tercih ederek de, soft bir aydınlık elde edebilirsiniz.

Şık bir yatak odası aydınlatması için başucu lambaları

Uyumadan önce kitap okumaktan hoşlanıyorsanız, baş ucu lambaları tam size göre bir seçenek olabilir. Hem loş bir ortam yaratmak, hem de ihtiyaç duyduğunuzda odadaki aydınlatmayı sağlamak için, baş ucu lambaları mükemmel bir tercih olabilir. Yatak odanızın dekorasyonuyla uyumlu, metal, geometrik ya da kumaş kaplı klasik bir tercih yapabilirsiniz.

Loş bir ışık kaynağı olarak baş ucu lambaları, aydınlatmaya olan katkısı ile birlikte, dekorasyon için de mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Tek taraflı olarak kullanılabilen baş ucu lambaları, gece yarısı ihtiyaç duyduğunuz aydınlatmaya, bulunduğunuz yerden kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Top