Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yılbaşı Dekorasyonu Önerileri!

Yılbaşı Dekorasyonu Önerileri!

Hızla yaklaşan yılbaşı dönemi, çoğumuzda mutluluk ve heyecan hislerini uyandırıyor yılbaşı dekorasyonu önerileri ile bu dönem vasıtasıyla evimizde yeni bir enerji yaratmak mümkün. Çeşitli dekorasyon dokunuşlarıyla, kendinizi ve evinizi yılbaşına hazırlayarak; verdiğiniz naif uğraşla birleşen duygularınızla, dağ gibi büyüyen bir mutluluk kapısını kendinize açabilirsiniz.

Çünkü hayatlarımızda ufak değişimler yapmak psikolojimizde oldukça olumlu yansımaları beraberinde getiriyor. Yılbaşı dekorasyon önerileri ile evinize yeni bir yıl öncesi yenilik getireceksiniz! Evinizde bomba gibi bir aya merhaba demek için okumaya devam edin!

Yemek masanızı düzenleyin

İşe yemek masanızı yenileyerek başlayabilirsiniz. Yılbaşı ile bağdaştırılmış kırmızı ve yeşil renklerini, geleneği bozmamak için tercih edebilirsiniz. Eğer yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, soluk pembe tonda çiçeklerle veya antika gözükecek siyah beyaz işlemeli tabaklarla masanızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Böylece kış ruhuna sadık kalmaya devam ederken, kırmızı ve yeşili egemen kılmadığınız için daha orijinal olabilirsiniz.

Doğal dokunuşlar ekleyin

Mevsimin bize sunduğu taze turunçgillerden faydalanabilirsiniz. Mis gibi kokularıyla, aynı zamanda ruhunuzu da ele geçireceklerdir. Salonunuza; portakal, mandalina ve limon gibi turuncu meyvelerle birleşen yeşil çelenkleri yerleştirerek, muhteşem renk kombinasyonları yaratabilirsiniz. Bu kombinasyonlarla, eviniz canlanacaktır.

Evinizin havasını değiştirin

Sadece göze hitap etmekle olmaz diyorsanız, evinizin havasını gerçek anlamda değiştirmek sizin için alternatif yol olabilir. Bunun için, kısık ateşte uzun süre kaynayacak olan bir suya, dilimlenmiş portakal ve karanfil ekleyerek yılbaşı kokusunu evinize getirebilirsiniz.

Altın rengine ağırlık verin

Yılbaşı dekorasyonunun olmazsa olmaz parçaları; klasik yılbaşı ışıkları ve mumlarıdır. Bu parçaları yeşil renkteki yapraklarla birlikte sunabilirsiniz. Fakat asıl önemli nokta altın parlaklığı! Altın rengini öne çıkararak çok daha sıcak ve çok daha parıltılı bir görünüm yaratıp, yılbaşı ruhuna ayak uydurabilirsiniz.

Misafirlerinize küçük hediyeler hazırlayın

Yılbaşı döneminde evinizde ağırlayacağınız misafirlerinize hoş bir sürpriz yapmak, bu dönemin enerjisini ikiye katlayabilir. Küçük mutluluklar, büyük mutlulukları beraberinde getirecektir. Bu nedenle misafirleriniz için bu zarif düşünceyi hayata geçirmek doğru bir tercih olacaktır.

Üstelik bu hediyeler için para harcamanıza gerek de yok. Minimal ve kendi ellerinizle hazırladığınız hediyeler çok daha anlamlı olacaktır. Bunun için kendin yap projelerinden ilham alabilirsiniz. Alternatif olarak, satın aldığınız küçük hediyeleri, parşömen kağıdı ile yapacağınız hediye paketleriyle daha neşeli hale getirebilirsiniz.

İyi veya kötü bütün kattıklarıyla geride bırakacağımız 2017 yılını uğurlarken, yeni  yılı neşeyle kucaklamayı ve iyi dileklerde bulunmayı unutmayın!

Top