Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yatak Odanıza 5 Yıldızlı Otel Konforu Getirmek Sizin Elinizde!

Yatak Odanıza 5 Yıldızlı Otel Konforu Getirmek Sizin Elinizde!

Bir iş seyahatine ya da tatile gittiğiniz zaman konakladığınız 5 yıldızlı otel konforu, yatak odanızda da hissetmek ister misiniz? Otel odalarının şık dekorasyonu ve modern tasarımı içinizi açarken yatakların hissettirdiği konfor da unutulmaz bir uyku deneyimi yaşatır. 5 yıldızlı otel konforunu evinize taşımak istiyorsanız birkaç basit adım ile istediğiniz atmosfere kavuşabilirsiniz.

Huzur veren yatak odası

Yatak odasında zevkiniz dahilinde olabildiğince sadelikten ve pastel renklerden yana tercihler yapmak daha huzurlu bir his yaratır. Bu yüzden beyaz renk, özellikle çarşaf ve nevresimlerde 5 yıldızlı otellerin olmazsa olmazıdır. Temizlenmesi de kolay olan beyaz renkli çarşaflar, odanıza göz yormayan sade ve şık bir görünüm kazandırır. Beyazın hakim olduğu yatağınızı çizgili veya puantiyeli yastıklarla hareketlendirebilirsiniz.

Aydınlık renkler

Duvar rengi, dekorasyonda her zaman önemli unsurlar arasında yer alır. Aydınlık renkler hem dekorasyonun kolay şekillenmesini hem de odanın daha dinlendirici olmasını sağlar. Lüks otellerin tercih ettiği gibi duvar kağıdı ve boya seçerken silinebilir olmasına ve antialerjik yapıda olmasına özen göstermeniz ortamın sağlığı açısından önem taşır.

Yatağı zenginleştiren görünüm

Modern dekorasyonlara sahip olan 5 yıldızlı otellerde, çarşafların yatağın yanlarından içe kıvrılarak katlanması hoş bir detaydır. Ayrıca isteğe bağlı olarak nevresim takımının içteki veya dıştaki desenini algılatmak için yorganı serdikten sonra bir kat dışa kıvırabilir veya farklılık için desenli nevresimi düz yatak örtüsünün üzerinden yatak ucuna doğru katlayabilirsiniz. Kendinden kabartma desenli örtüler ise yatağa doku zenginliği katar.

Kaliteli uyku isteyenlere

Günün yorgunluğunu atmak ve vücudun ihtiyaç duyduğu enerjisini geri kazanabilmesi için iyi bir uyku son derece önemlidir. Bunun için lüks otellerin kullandığı %100 pamuktan üretilen ipeksi çarşafları tercih edebilirsiniz. Nefes alabilen yapısı sayesinde sizi serin tutan bu çarşaflar, daha kaliteli şekilde uyumanızı sağlar.

Dekoratif yastıklar

Lüks otel odalarında karşılaşılan bir başka detay, yatak üzerinde birden fazla yastık çeşidinin bulunmasıdır. Doğru yastık kullanımı uykunuzun kalitesini artırır ve boyun ağrınızı azaltır. Bu nedenle uykunuzun durumuna göre yatağınızda yüksek, alçak, ortopedik veya kuş tüyü yastık seçenekleri bulunmalıdır. Yatağınızda kullanacağınız farklı yastıklar ile hem ağrılarınızı azaltabilir hem de yatak odanıza dekoratif açıdan zenginlik kazandırabilirsiniz.

Uyum sağlayan detaylar

Yatak başlıkları farklı desenleri ile yatak odanıza zarif bir görünüm katar. 5 yıldızlı lüks otellerin de tercihi olan yatak başlıklarını, yatak odası biçiminize uygun olarak seçmelisiniz. Yatak ucuna koyacağınız, yatak başlığı ile uyumlu olacak bir puf veya berjer bir koltuk da yatak odanıza farklı bir hava katabilir.

Şık aydınlatmalar

5 yıldızlı otel odalarına ilk girdiğiniz anda dikkatinizi çeken ve odayı aydınlatan LED ışıklandırmalar, ortama farklı bir hava katar. Söz konusu LED aydınlatma olunca hayal gücünüze sınır tanımak doğru olmaz. Yatak odası için pembe ve mavi kullanıldığı gibi koyu renk takımlarla kontrast sağlaması için beyaz veya sarı LED tercih edilebilir. Özellikle koyu renk duvarlarla şık bir bütünlük oluşturur. Yatak başları için de şık okuma lambaları veya abajurlar tercih edilebilir.

Top