Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yatak Başlıklarıyla Evinize Farklılık Katın!

Yatak Başlıklarıyla Evinize Farklılık Katın!

Yatak odanızın dekorasyonunu değiştirmek için yatak başlıklarıyla ve bütün mobilyaları elden geçirmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Oysa yalnızca ufak bir dokunuş ile odanızın bütün görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz. O ufak dokunuşun adresi ise her gece başucunuzda duran yatak başlığınız. Bu yatak başlığı dekorasyon önerileri aklınızı başınızdan alacak!

Etnik desenleri odanıza taşıyın

Yatak başlığı dekorasyon önerileri listesinin ilk sıralarında mevcut yatak başlığınızda yapabileceğiniz değişiklikler yer alıyor. Bu değişiklik için gereksinim duyacağınız tek şey ise etnik desenlere sahip bir kilim, halı ya da sıradan bir kumaş. Kilim desenleri ile odanızın görünüşünü değiştirebilir aynı zamanda ortama renkli bir hava katabilirsiniz.

Makromenin bohem havasından faydalanın

Etnik desenler kullanmayı tercih etmeyenler için bir diğer öneri ise el emeği makromeler. Bir çeşit ip örme sanatı olan makrome ile odanıza oldukça bohem bir hava katabilir ve yatak başlığı yerine bu seçeneği kullanarak orijinalliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Fırçayı elinize alın

Kumaş, kilim ya da makromeden çok da kolay bir diğer seçenek ise mevcut yatak başlığınızı dilediğiniz renklerde boyamak. Yatak başlığı dekorasyon önerileri arasında kuşkusuz ki en pratik alternatif olan boyama için ahşap boyası ya da duvar boyası kullanabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı kullanın

Evinizde bulunan farklı eşyalardan faydalanarak kendinize özel bir yatak başlığı ortaya çıkarabilir ve yatak odası dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Örneğin; uygun boyutlardaki hasır bir paspası yatak başlığınız haline getirebilirsiniz ya da kendi arzunuza göre seçeceğiniz geniş tabaklar, çiniler kullanarak yalnızca size özel olacak bir tasarım yaratabilirsiniz.

Anılarınızı odanıza taşıyın

Yatak başlığı dekorasyon önerileri içinde kalbinizi ısıtacak bir diğer alternatif ise yatağın durduğu duvarı bir fotoğraf albümü haline getirmek. Yatak başı boyunca farklı boyutlardaki çerçevelere yerleştireceğiniz fotoğraflarınız ile yatak odanızın havasını değiştirebilir ve güzel anılarınız eşliğinde uykuya dalmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Duvarınız yatak başlığınız olsun

Eğer bir yatak başlığına sahip değilseniz yatağınızın durdurduğu duvarı yaratıcılığınız ile renklendirebilirsiniz. Baskı tekniği ile yatak başlığı boyutlarında bir boyama yaparak ya da yeteneğinizi konuşturup sanatınızı duvara yansıtarak odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Hem kitaplığınız hem yatak başlığınız olsun

Evdeki kitaplığı yatak başlığınız olarak hayal edebiliyor musunuz? Eğer edemiyorsanız bu seçeneği hemen düşünmeye başlayın. Çünkü başınızın hemen ucunda duracak kitaplık sayesinde geceleri dilediğiniz kadar kitap okuyabilir bir yandan da dekorasyon konusundaki yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Kasalardan kendi yatak başlığınızı üretin

Eski meyve kasalarını üst üste dizerek başka hiçbir yerde görülemeyecek bir yatak başlığına sahip olmak ister misiniz? Üstelik kendi tasarımınız olan yatak başlığını çiçekler, otantik aksesuarlar ya da antikalar ile de süsleyebilirsiniz. Hem el emeği hem de farklı bu tasarımı ortaya çıkarmak ise son derece kolay.

Top