Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Özel Banyo Tüyoları!

Evleneceklere özel banyo dekorasyonu tüyoları derlediğimiz bu yazıdan ilham alarak siz de yeni yuvanızda pozitivizm ve konforun gücünden yararlanarak hayalinizdeki banyoyu yaratabilirsiniz.

Evlilik sadece iki kalbi birbirine bağlamakla kalmıyor, yeni bir yuva ve yeni bir hayat anlamına da geliyor. Bu noktada yeni evinizi kurarken, tüm yaşam alanlarınızdaki konfor ve şıklık önem kazanıyor. Banyolarımız da yaşam alanımızdaki en önemli yerlerden biri konumunda, dolayısıyla yeni evlilere özel banyo dekorasyon tasarımları da büyük önem kazanıyor.

Banyonuzu paylaşın, keyfi ikiye katlayın

Özellikle ikisi de çalışan çiftler için zaman en değerli şeydir. Bu noktada özellikle sabah işe gidiş hazırlığında zamanınızı optimize etmeye odaklanmak büyük önem kazanıyor. Eğer eşinizle duş alma fikri size keyif veriyorsa, duş başlığınızı iki adet yaptırarak, aynı anda duşu kullanabilir, istediğiniz sıcaklıkta suyunuzu ayarlayabilirsiniz.  

Böylelikle de eşiniz banyoyu işgal ettiği için hazırlanamama ve işe geç kalma sorununundan kurtulmuş olursunuz. İki başlıklı duşlar ile bu yılın trendini yakalarken hem de zamandan tasarruf edersiniz. Dilerseniz bu fikri lavobonuzda da uygulayabilir, aynı anda diş fırçalama, el yıkama gibi işlerinizi yapabilirsiniz.

Evleneceklere özel banyo dekorasyonu için sade ancak lüks bir görünüme odaklanın

Bu yılın modası kesinlikle sadelik ve yalınlığın gücünden yararlanmak. Bunu uygularken de doğru parçalar kullanarak lüks bir görünüm elde etmek. Banyonuzda bu lüks görünümü yakalamak için öncelikli olarak en dikkat çeken unsur olan duvarlarınıza ve banyo zeminine odaklanmanızı öneririz. Bunun için isteğinize göre mermer veya seramik fayansların şıklığından yararlanabilirsiniz.

Banyonuzda doğru bir renk kontrastı yaratmak istiyorsanız, ister açık renk mermer duvar ve koyu renk banyo mobilyalarını kombinleyebilir, isterseniz de füme ya da haki yeşili tonunda bir seramik fayans ile açık renk banyo mobilyalarınızı eşleştirebilirsiniz. Modern bir görünüm kazandırmak için kesinlikle ahşap detaylı mobilyalar, yuvarlak hatlı banyo küvetleri veya metal duş başlıklarının çok doğru seçimler olacağını belirtmekte fayda var.

Dar alanlar için çok yönlü eşyalar

Evleneceklere özel banyo dekorasyonu önerilemiz arasında aynı zamanda çok fonksiyonel parçalara odaklanmanız yer alıyor. Özellikle dar bir banyo alanınız varsa şıklık ve görselliğin yanı sıra, çok yönlü kullanabileceğiniz kaliteli eşyalara yatırım yaparak dekorasyonunu tamamlayın. Örneğin, makyaj aynanızı rafa koymak yerine duvara monte edebilir, lavobonuzun alt bölmesine çekmeceler yaptırabilir, banyodaki ısıtıcınızı aynı zamanda askılık olarak tasarlayarak yer kazanabilirsiniz.

Siz de derlediğimiz yeni evleneklere özel banyo dekorasyonu fikirleri ile kullanışlı ve zarif görünümlü banyonuzu tasarlayabilir, eşinizle beraber banyonuzun keyfini sürebilirsiniz.

Top