Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Öğrenciler Ve Bekarlar İçin Yatak Odası Dekorasyonu

Öğrenciler Ve Bekarlar İçin Yatak Odası Dekorasyonu

Öğrenciler Ve Bekarlar İçin Yatak Odası Dekorasyonu

Öğrenciler ve çalışma hayatına atılan bekarlar, özgür bir yaşama alanına sahip olmak için yalnız yaşamayı tercih ediyor.

Tek başına yaşayanlar hem temizlik kolaylığı hem de ekonomik oluşları nedeniyle genellikle stüdyo daireleri tercih ediyor. Küçük alanlar dekorasyon olanaklarını kısıtlasa da ufak dokunuşlarla yatak odalarını kullanışlı ve şık bir hale getirmek mümkün oluyor.

Dar Alanlar İçin Fonksiyonel Mobilyalar Tercih Edin

Yalnız yaşayanlar, ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olan kullanışlı, ekonomik ve küçük apartman dairelerini ya da stüdyo daireleri tercih ediyor. Günün büyük çoğunluğunu okulda veya iş yerinde geçirdikleri için evi yalnızca dinlenme amaçlı kullanıyorlar. Bu nedenle tek yaşayanlar için yatak odası dekorasyonu önerileri günün yorgunluğunu atmaya ve yeterli depolama alanı sağlamaya yönelik oluyor.

Siz de yalnız yaşıyorsanız ve eviniz küçükse yatak odanız için fonksiyonel mobilyalar tercih etmelisiniz. Duvar yatağı, sandıklı baza, kapandığında koltuğa dönüşebilen yatak gibi mobilyalar sayesinde hem işlevsel bir yatağa sahip olabilir hem de yerden tasarruf edebilirsiniz. Benzer şekilde; çekmeceli pufları hem komodin hem oturak olarak kullanabilir, fazla eşyalarınızı sandıklı kanepelerde saklayabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonunda Zevkinizi Yansıtın

Yalnız yaşamak isteyenlerin hayattan en önemli beklentilerinden biri de özgürlük oluyor. Yaşam alanını kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına göre dekore etmek çoğu kişi için büyük önem taşıyor. Siz de tek başınıza yaşıyorsanız tarzınızı özgürce yansıtmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Salon, mutfak gibi göz önündeki odaların aksine yatak odanızı dekore ederken hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Örneğin konsept dekorasyon ögeleri kullanarak sevdiğiniz dizilerin, filmlerin, müzik gruplarının esintisini yatak odanıza taşıyabilirsiniz.

Alanınız kısıtlıysa açık renkli mobilyalar tercih ederek daha sade bir görüntü sağlayabilirsiniz. Süs eşyalarının ortamı kalabalık ve sıkışık göstermesini engellemek için duvarları kullanabilirsiniz. Afiş, poster ve tablolarla duvarınızı renklendirebilir; duvara raflar monte ederek küçük eşyalarınızı burada sergileyebilirsiniz.

Yatak Odanızı Daha Kullanışlı Hale Getirin

Tek yaşamak evdeki hakimiyetinizi kullanmak için büyük bir fırsat olabilir. Örneğin yatak odanızda kendinize özel bir giyinme odası oluşturabilirsiniz. Ya da evinizde kiler veya kullanmadığınız ikinci bir banyo varsa bu bölümleri yatak odanıza birleştirerek giyinme odası haline getirebilirsiniz. Alanınız müsaitse odanızın bir bölümünü kıyafetlerinize ve ayakkabılarınıza ayırabilirsiniz.

Evinizde çalışma masası için yeterli yer yoksa yatak odanızda bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Çekmeceli küçük bir çalışma masası ile hem eşyalarınız için ekstra bir depolama alanına sahip olabilir hem de daha az dikkat dağıtıcı olan yatak odanızda çalışmanın avantajını değerlendirebilirsiniz.

 

Top