Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Mutfak Dekorasyonunda Hayal Gücünüzü Harekete Geçirecek Bir Kaç Öneri!

Mutfak Dekorasyonunda Hayal Gücünüzü Harekete Geçirecek Bir Kaç Öneri!

 İşte hayal gücünüzü harekete geçirecek birkaç öneri. Yeni taşındığınız eviniz henüz bir yuva gibi hissettirmiyor mu? Belki de yıllardır en lezzetli yemekleri hazırladığınız mutfağınızdan biraz sıkıldınız. Şanslısınız ki mutfağınızda hızlı bir dönüşüm için temel mutfak gereçlerinden ve biraz da ilhamdan fazlasına ihtiyacınız yok.

1. Kulplar ve tekerleklerle eşyalarınıza yeni fonksiyonlar kazandırabilirsiniz

En iyi dekor ürünü şüphesiz aynı zamanda başka işlevlere de sahip olandır. Pek çoğumuz değişiklik istediğimizde sıkıldığımız eşyalardan kurtulmayı tercih etsek de, eşyalara yeni amaçlar kazandırmak hem çevre, hem de bütçe açısından çok daha sağlıklı. Sıkıldığınız kitaplığınıza tekerlekler ve kulplar ekleyerek bir servis arabasına dönüştürebilir, eskiyen servis tahtanızı biraz boya ve yine kulp desteğiyle tepsi olarak tekrar kullanıma sokabilirsiniz.

2. ’Havalı’ bir mutfak için açık depolama alanlarına ve renklere güvenin

Kataloglardaki havalı mutfaklara daha yakından bakın. Hemen hepsinde mutfak gereçlerinin ön planda olduğunu göreceksiniz. Mutfağınız sayısız eşyayla dolup taşarken başka dekorasyon ürününe ihtiyacınız yok.

Mutfak eşyalarınızın sergilenmeye uygun olmadığını düşünüyorsanız boyalarla haşır neşir vaktiniz geldi demektir. Eski bir servis arabasını, duvardaki raflarınızın askılarını ya da sandalyelerinizin iskeletini yeniden renklendirerek mutfağınızda hızlı bir değişim sağlayabileceğiniz gibi her çeşit mutfak gerecini yalnızca sprey boya kullanarak baştan yaratabilirsiniz. Altın sarısından gökkuşağının en parlak renklerine kadar mutfağınıza en çok yakışacak rengi seçmekte özgürsünüz. Dikkat etmeniz gereken iki nokta var: Gıdalarla temas eden alanlarda boya kullanmamak ve büyük objelerin tamamı yerine detaylarını renklendirmek.

3. Mutfağınızda yenilikçi bir stil için aynalara yer açın

Evlerimizin mutfaklarında görmeye alışık olmadığımız objelerden biri de aynalar. Tam da bu yüzden mutfakta görmek çok heyecan verici. Her boy ve stilde aynayı mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken aynanızı mutfağınızdaki renkli objeleri yansıtacak şekilde yerleştirmek.

Top