Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Küçük Banyolar İçin Lavabo Seçimi!

Küçük Banyolar İçin Lavabo Seçimi!

Küçük banyolar düzenlemek ve kullanışlı bir alan oluşturmak için oldukça akıllı seçimler yapmak gerekir, alanı geniş ve ferah göstermek için seçeceğiniz lavabo tipi de büyük önem taşır. Dar alanda maksimum ferahlık sağlamak için, öncelikle küçük ve kullanışlı bir lavabo seçmelisiniz. Açık renkli zemin ve lavabo tercihi, alanı daha büyük göstermenizi sağlar. Küçük banyolar için lavabo önerileri sayesinde dar bir alanı verimli kullanabilir, banyoyu, evin en kullanışlı alanı haline getirebilirsiniz.

Şık görünümden ödün vermeyin

Düzenleyeceğiniz alan ne kadar küçük olursa olsun, kaliteli görünüm ve şık seçimlerden vazgeçmeyin. Bunun için farklı ve özel tasarım lavabolara yönelebilirsiniz. Piyasada kolay ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunduğu gibi, bazı markaların dar alanlara özel çözümleri de bulunur. Bu seçenekleri inceleyerek zevkinize en uygun lavabo tipine ulaşabilirsiniz. Örneğin, banyonuzun köşe kısmına konumlandırabileceğiniz üçgen lavabolar mükemmel bir seçim olabilir. Dar ve uzun dikdörtgen şekilli lavabolar da derinliği az olan banyolar için doğru bir tercih olacaktır. Bu tarz farklı seçimler, modern ve şık bir görünüm sunmanın yanı sıra, daha geniş bir alan açılmasını da sağlayacaktır.

Kullanım durumuna uygun seçimler yapın

Banyoyu kullanacak kişi sayısı ve banyonuzda bulunduracağınız malzemeler, seçimleriniz konusunda önemli bir faktördür. Dağınık görünümün önüne geçmek için banyonuzda bulunacak kişisel eşyaları ve kozmetik malzemelerini gözden geçirin. Eğer karmaşaya sebep olacak kadar çok temizlik malzemesinin ve kozmetik ürünün bulunacağını düşünüyorsanız, alt kısmında küçük dolap bulunan bir lavabo tipi tercih edebilirsiniz. Bir depolama alanınızın olması, düzen ve hoş görüntü açısından oldukça faydalı bir seçim olacaktır.

Banyonuzdaki alanı iyi değerlendirin

Mevcut alanı en iyi şekilde kullanabilmek için bazı ölçümler yapmalı ve kendinize uygun bir hareket alanı bırakmalısınız. Özellikle bu tip alanların temizliğinde zorlanmayacağınız, minimal tasarımlar tercih etmeniz, banyonuzu daha kullanışlı hale getirir. Banyoda bulunması gereken raf, çamaşır makinesi ve havlu askılarının konumunu hesaplayın. Küçük bir detayı atlamak size bazı kullanım zorlukları yaratabilir. Çamaşır makinenizin hemen yanına konumlandırabileceğiniz, makinenizin ölçülerine uygun tasarlanmış bir lavabo kullanmak, size yerden tasarruf imkanı sağlar.

Uzman yardımı almaktan çekinmeyin

Banyonuza yaptıracağınız lavabo ve tesisat işlemleri hakkında bir uzman yardımı alabilirsiniz. Küçük banyolar için lavabo önerileri hakkında danışabileceğiniz firma ve kişileri araştırmakla başlayın. Lavabonuzun yerini değiştirmeyi düşünüyorsanız, tesisat hakkında fikir almak doğru bir seçim olacaktır. Sizin planladığınız alan, tesisat için uygun bir konum olmayabilir. Planlama yapmadan önce banyonuzda bir keşif yaptırabilir, en kullanışlı bölümü bir uzman desteği ile belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz lavabonun gider borularını kapatmak ve göz yoran detayları ortadan kaldırmak için destek alabilirsiniz. En zor dekorasyonlarda dahi şık tasarımlar ve kullanıcı dostu seçimler ile harikalar yaratmanız mümkün!

Top