Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Kitapları Dekoratif Şekilde Gösterebilirsiniz!

Kitapları Dekoratif Şekilde Gösterebilirsiniz!

Kitap okumaya bayılıyorsunuz ve onlarca kitabınız var, peki kitapları dekoratif şekilde göstermeniz mümkün mü? Farklı kütüphaneler, yaratıcı eşyalar yardımı ile dekorasyonunuza edebi hava katmak hiç de zor değil. Bunun için yalnızca biraz kitap kurdu olmanız ve yaratıcılığınıza güvenmeniz yeterli.

Kitap düzenlemenizi sanata çevirin

Kitaplarla dekorasyon denince kuşkusuz ki ilk akla gelen mevcut kitaplığınıza birkaç dokunuş ile yenilik katmak. Bunun için sanatsal zekanızı ortaya koyun ve kütüphaneye ufak detaylar ekleyin. Kitap dizilimini değiştirebilir ve şık aksesuarlarla ortamı renklendirebilirsiniz. Kitaplığa koyacağınız çerçeveler, antika eşyalar, minik biblolar sıkıcı ve yığılmış kitaplardan oluşan bir kütüphane görüntüsüne kıyas ile içinizi ısıtabilir. Bu şekilde kütüphaneniz yaşam alanınızın yıldızı haline gelebilir.

Evinizdeki uygun alanları değerlendirin

Salonunuzun ya da oturma odanızın boş bir köşesini kitaplık olarak kullanmak oldukça yaratıcı bir fikir. Böylece odadaki kullanmayan alanları olabilecek en güzel ve işlevsel şekilde değerlendirme şansını elde edebilirsiniz. Odanızın köşesine monte edeceğiniz raflara kitaplarınızı dizerek hem renkli hem de sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıca köşe kitaplığınıza küçük eklemeler yaparak sıradan bir kitaplığı bir sanat eserine çevirmeniz de son derece mümkün.

Kitaplarla dekorasyon için kitaplığa muhtaç kalmayın

Yaşam alanlarınızda kitap saklayabilmek için bir kitaplığınız yoksa ya da raflarla uğraşmak istemiyorsanız mobilyalarınızın boşluklarını kitaplar ile doldurarak dekorasyonunuza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Klasik bir sehpanın altına özenle yerleştirilmiş kitaplar hem orijinal hem de şık bir görüntü oluşturabilir. Kitaplarınızı depolayacak şık bir fikir ile birlikte her saniye okuyacağınız kitaplara kolayca ulaşabilme ayrıcalığına da bu şekilde sahip olabilirsiniz.

Uykudan önce kitaplığınıza göz gezdirin

Kitap okumak sağlıklı uykuya da yardımcı olabilir. Bu nedenle yatak odanızda bir kütüphaneye sahip olmayı tercih edebilirsiniz. Ancak kullanılacak bir alan yaratmak sizin için zorluk çıkarabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken tek şey yatağınızın başucunda ya da yanında boş bir duvar bulmak. Basitçe monte edilecek küçük raflar uykudan önce en büyük yardımcınız olabilir.

Başka bir kitaplarla dekorasyon fikri ise yatağınızın altına kitaplarınızı yerleştirmek. Bunun için ayak ucunuza yerleştireceğiniz kısa bir kitaplık edinmek de oldukça etkili fikirler arasında.

Kitaplığınıza renk getirin

Kitaplığınızı düzenlerken kitapları renklerine göre dizmek sizce de çok eğlenceli bir fikir değil mi? Kütüphanenizde sanatçı ruhunuzu konuşturun ve kitaplığı dekorasyonun en önemli parçalarından biri haline getirin. Bu şekilde okuma alanınızda dağınık bir görüntüden kurtulacak ve içinizi ısıtacak edebi bir manzaranın tadını çıkaracaksınız.

Top