Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Size Özel Dekorasyon Unsurları Eviniz Zevkinizi Kişiliğinizi Yansıtır

Size Özel Dekorasyon Unsurları Eviniz Zevkinizi Kişiliğinizi Yansıtır

Size Özel Dekorasyon Unsurları Eviniz Zevkinizi Kişiliğinizi Yansıtır

Dışarıdan nasıl gözükürse gözüksün, eviniz kendi zevkinizi, kişiliğinizi yansıtır. Bu yüzdendir ki evinize girdiğiniz an daha rahat ve huzurlu hissedersiniz. Ev dekorasyonu da bu hissiyat için oldukça önemlidir. O evi sıradanlıktan kurtaran ve size özel yapan şey dekorasyondur.

Peki siz evinizin dekorasyonunun sizin için yeterli olup olmadığını düşündünüz mü? Yoksa hâlâ yapmanız gereken bazı şeyler olduğuna inanıp nereden başlamanız gerektiğine mi karar veremediniz? Eğer ev dekorasyonu konusunda yapmanız gereken şeyler olduğuna inanıyorsanız fakat neyi nasıl yapacağınız konusunda soru işaretlerine sahipseniz, derlediğimiz bu yazı tam da size göre;

İdeal ev dekorasyonu için renk seçimi

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda bir çok kişi renk seçiminden muzdarip. Boş ve sade duvarlar baktığınız zaman içinizi sıkabilir. Eğer duvarlarınıza bir hareket katmak istiyorsanız küçük bir duvar kağıdı, boya veya biraz renk çok işinize yarayabilir. Renk seçimi konusunda ise küçük ve ışık almayan odalara koyu renkler seçmemeniz tavsiye edilir. Farklı renkleri bir arada kullanmaktan korkmayın; emin olun o renkler bir araya geldiğinde ortaya çıkan görüntüden pişman olmayacaksınız.

En ideal aydınlatma

Ev dekorasyonu dendiği zaman aydınlatıcılar da bu parçadan büyük bir pay almış durumda. Ancak yalnızca ortamla uyumlu olması artık yeterli bir özellik değil. Aydınlatıcılar içinden de kendinize uygun trend parçaları seçmeniz gerekmekte. Aydınlatıcıyı seçerken en büyük önceliğiniz alanın genişliği ve yaydığı ışık miktarı olmalıdır. Aydınlatmalar genel konseptin yansımasını hissetmenizi sağlayan, alanın içinde varolan eşyaları görmenize yardımcı olan ve rahat hareket etmenizi sağlayan tamamlayıcı parçalardır.

Dekorasyonda aksesuarın önemi

Nasıl ki giydiğiniz kıyafetleri aksesuarlar ile tamamlayıp güzelleştirebiliyorsanız aynı şekilde ev dekorasyonu konusunda da aksesuarları kullanarak harikalar yaratmanız mümkün. Fakat alışverişe çıkıldığında göze güzel gelen ne varsa alıp evin bir yerlerine koymaya çalışmak gibi bir sorun mevcut. Gözünüze güzel gelen her şeyi almak yerine evinizdeki eşyaları düşünerek neye ihtiyacınız olduğunu bilerek aksesuar alışverişi yapmanız daha güzel sonuçlar doğuracaktır.

Evinizde kullanabileceğiniz aksesuarların bazılarını biraz daha yakından inceleyelim;

Tablo ve Resimler : Odanızın duvarlarını hatıralarınız ile süsleyebilir veya tarzınıza ve mobilyalarınıza uygun renkte tablolar ile süsleyebilirsiniz.

Aynalar : Odalarınızda kullanacağınız aynalar doğru şekilde kullanıldığı zaman odanıza genişlik ve aydınlık katabilmektedir.

Biblo ve Objeler : Odanızdaki raflara ve sehpalara koyacağınız küçük ve dekorasyonunuzu tamamlayacak biblolar odanıza sıcak bir hava katıp odanızı renklendirmenize yardımcı olabilir.

Size Özel Dekorasyon Unsurları Eviniz Zevkinizi Kişiliğinizi Yansıtır

Top