Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Hangi Durumlarda Ev Tasarımı Projesi İç Mimara Vermek Ev Sahiplerinin Aklına Takılan Sorudur!

Hangi Durumlarda Ev Tasarımı Projesi İç Mimara Vermek Ev Sahiplerinin Aklına Takılan Sorudur!

Hangi durumlarda ev tasarımı projesi bir iç mimara vermek gerektiği konusu ev sahiplerinin yeni ev aldıklarında veya ev değiştirdiklerinde aklına takılan bir soru. Camları genişletecekseniz ya da bir duvarı ortadan kaldıracaksanız bir iç mimara ihtiyacınız yok. Ancak, büyük renovasyonlarda ve eve ilişkin geniş çaplı eklemelerde mutlaka bir iç mimardan yardım almanız gerekiyor.

Şöyle düşünün: Aracınız arıza yaptığında nasıl bir tamirciden destek alıyorsanız ev renovasyonu sürecinde de işi uzmanına bırakmak en doğrusudur. Araba bakım servisi, aracınızın sorununun ne olabileceğini tespit etmekte ve gerekli müdahaleyi yapmakta daha başarılıdır. Çünkü bu konuda deneyim sahibidir. Aynı şekilde, bir iç mimar da evin iç dengesinin nasıl sağlanacağını, detaylarla nasıl oynanması gerektiğini ve dekorasyonda nelere ağırlık verileceğini bilir. Bu alanda yıllar içinde deneyim ve uzmanlık kazanmıştır.

Evinizi İç Mimara Tasarlatarak Zamandan ve Nakitten Tasarruf Edersiniz

“Hem evin renovasyonu için harcama yapacağım hem de iç mimara para ödeyeceğim, nasıl tasarruf edebilirim ki?” diye düşünebilirsiniz. Projenizi vereceğiniz iç mimar, aslında sizi gereksiz yapacağınız binlerce liralık harcamadan kurtaracaktır. Evinizin stiline uymayan ve daha sonra kullanmayacağınız koltuğa, sandalyeye, masaya veya ekstra yastıklara bir iç mimarın doğru yönlendirmesi ile zaten hiç yatırım yapmamış olursunuz.
Yorgun bir iş gününün ardından konsantrasyonunuzu evinizin dekorasyonuna vermek oldukça güçtür. Ya da bu süreç için işinize bir süre ara vermek durumunda da kalabilirsiniz. Eğer işten arta kalan zamanınızı renovasyon ve dekorasyon işine harcarsanız, bu kısıtlı zaman evin renovasyon işleminin bir an önce tamamlanmasını engeller. O yüzden, tüm enerjisini ve zamanını bu işe yönlendirecek bir iç mimar size hem emekten hem zamandan büyük tasarruf sağlayacaktır.

İç Mimar Kaynakları Daha Etkin Kullanır ve Detayları Fark Eder

Evinize yeni bir eşya mı alacaksınız? Genellikle ilk refleks bu eşyaların bir alışveriş merkezinden veya bilinen bir mağazadan alınması yönünde olur. Oysa iç mimar geniş sektör bağlantıları sayesinde ihtiyaçlarınızın hem kaliteli şekilde hem de maddi açıdan daha uygun fiyatla karşılanmasını sağlayabilir. Bu önemli bir avantajdır ve bundan mutlaka yararlanmanız gerekir.

Eğer dekorasyon alanında uzman değilseniz sizin gördüğünüz aslında büyük resimdir. Yani, yatak odası veya salon renovasyon süreci tamamlandığında genel olarak nasıl olacaktır, onu görebilirsiniz. Oysa bir iç mimar işi gereği detaylara odaklıdır. Küçük detayların yaratacağı etkileri önceden görebilir ve planlayabilir. İç mimarın gerçekleştireceği ufak değişiklikler bile dizayn edilen alanın bütününde bir etkiye sahip olur.

Top