Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Gizli Dekoratif Alanlar Nasıl Bulunur Ve Değerlendirilir?

Gizli Dekoratif Alanlar Nasıl Bulunur Ve Değerlendirilir?

Evinizin oldukça küçük ve dar alanlar olduğunu mu düşünüyorsunuz? Evinize sığdıramadığınız eşyalar yüzünden sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? Bu konuyu tekrar düşünmenizde fayda var. Nitekim evinizin duvarlarına ve kapı üstlerine uygulayacağınız sihirli dokunuşlar sayesinde gözünüzün önünde olan ama kimsenin göremediği o gizli yerleri açığa çıkarabilir ve bu alanları kolaylıkla gizli dekoratif alanlar haline getirebilirsiniz. Böylece evinize hem dekoratif ve farklı bir hava katabilir hem de evinizin kullanım alanlarını iki katına çıkarabilirsiniz. Evinizin duvarlarına ve kapı üstlerine uygulayacağınız bu pratik yöntemler sayesinde dekoratif alanlar yaratabilirsiniz ve bu alanlar da sizin hayat kurtarıcınız olabilir.

Dekoratif alanlar için kapı eşiklerini bahçeye dönüştürün

Küçük bir evde oturuyorsunuz, balkonunuz yok ve evinizin içerisinde birçok saksı bitkisi yer alıyor. Doğal olarak onları koyacak yer bulamıyorsunuz ama onlardan vazgeçmek de istemiyorsunuz. O zaman bu pratik çözüm tam da size göre olacaktır. Kapı eşiği  ve tavan  arasında kalan duvar bölümü, dekoratif anlamda muhteşem işler çıkarmanıza olanak sağlar. Bu alana yapacağınız sağlam bir raf ile çiçeklerinizi ve saksı bitkilerinizi ortalıktan kaldırabilirsiniz. Üstelik bu alana koyacağınız bir sarmaşık bitkisi ile kapı üstü bahçesi yapmanız bile mümkün olabilir. Duvar ya da kapı renginize uygun seçeceğiniz o harikulade çiçekler ile rengârenk dekoratif alanlar yaratabilir, saksılarınızdan arta kalan alanları başka amaçlarla kullanabilirsiniz.

Kitaplarınız mini kütüphanede dursun

Eğer hali hazırda bir kütüphaneniz yoksa ve kitaplarınızı koyacak yer bulamıyorsanız kapı eşiği ve tavan arasında yer alan o gizli kalmış bölge, mini kütüphane için mükemmel bir yerdir. Eşik üstüne kuracağınız bir raf ile kitaplarınızı bu alana dizebilir, duvarınızda kullandığınız diğer aksesuarlar ile mini kütüphaneniz arasında bir uyum yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız farklı renkler ve farklı raf malzemeleri ile harikulade dekoratif bir mini kütüphane yaratabilir, dilerseniz bu mini kütüphaneyi tüm duvar boyunca uzatabilirsiniz.

En küçük alandan bile faydalanın

Kapı eşikleri ve duvarlar, evinizin gizli kalmış noktalarıdır. Bu alanlarda uygulayacağınız farklı raf yöntemleri ile birçok eşyanızı ayak altından kaldırabilirsiniz. Özellikle duvarlara uygulayacağınız raf metodlarının haricinde kapı eşiklerinin hem üstünü hem de sağını ve solunu kullanarak adeta tüm evin eşyalarını saklamanız dahi mümkün olabilir. Ayrıca bu tarz raflar ile evinizde yer alan mutfak eşyalarını dekoratif bir hale getirebilirsiniz.

Havlu ve nevresimlerinizi saklayın

Kapı eşiği üzerine kuracağınız rafları birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz. İster eski eşyalarınızı bu alana koyun isterseniz bu alanı dekoratif anlamda değerlendirin. Bunların haricinde dilerseniz bu alanda havlu ve nevresim takımları içinde mükemmel alanlar yaratabilirsiniz. Kullanacağınız renkli havlu ve nevresim takımları ise ortama bambaşka bir hava katacaktır.

Top