Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Evlerimizin Estetikleri Söz Konusu Olduğunda En Önemli Detay Duvarlar

Evlerimizin Estetikleri Söz Konusu Olduğunda En Önemli Detay Duvarlar

Evlerimizin Estetikleri Söz Konusu Olduğunda En Önemli Detay Duvarlar

Yaşadığımız yerlerin estetikleri söz konusu olduğunda her detay önem taşır evet bunların en önemlilerinden, duvarlar.

Dekorasyon denildiğinde aklımıza her ne kadar mobilya seçimi ve yerleşimi gelse de aslında mekanların ana karakterini ve atmosferini belirleyen çok daha önemli bir unsur var: Duvarlar. Unutmayın ki evlerimiz her şeyden önce dört duvardan oluşuyor ve bu yüzden de duvarların özellikleri dekorasyonda oldukça büyük yer tutuyor. Dolayısıyla eğer kusursuz bir yaşam alanı dizayn etmek istiyorsanız yalnızca mobilya seçimi ve yerleşimine özen göstermenin çoğu zaman yeterli olmadığını da unutmayın.

Duvarlarda uygulanan dekorasyon unsurları da evinizin tarzını yansıtan, tarzınızı belirginleştiren, yaşam alanlarını daha ferah ya da daha kasvetli gösteren temel tasarım öğeleridir. Son yıllarda duvar dekorasyonlarında en dikkat çeken trendlerden biri de dokulu duvar uygulamaları. Duvarlarda yaratılan dokular, evlere derinlik ve hareket katarak oldukça göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarıyor. İşte bu şık ve modern trendin öne çıkan örnekleri…

Doğallığın büyüsü

Dekorasyonda doğal malzeme ve dokular her zaman fark yaratan ve her yaşam alanına ve her tarza kolaylıkla uyum sağlayabilen unsurlardır. Taş duvar kaplamaları da özellikle modern evlere sıklıkla kullanılan ve yaşam alanlarına sofistike bir estetik katan şık ve natürel seçeneklerden biri.

Üç boyutlu duvar panelleri

İç mekanlarda fark yaratan duvar dizaynı çözümlerinden öne çıkan şık seçeneklerden biri de özel tasarımlı dekoratif duvar panelleri. Üç boyutlu duvar panelleri sayesinde evinizin duvarlarındaki sıradanlıktan ve tekdüzelikten kurtulabilir ve yaşam alanlarınızı eşsiz desen ve renklerle hareketlendirebilirsiniz.

Dokulu duvar kağıdı modelleri

Kabartmalı desenli duvar kağıdı desenleri de son yıllarda duvar kağıdı tercihlerinden öne çıkanların arasına giriyor. Yalın ve minimal desenlerin hafif kabartmalarla uygulanarak şık bir doku yaratıldığı modeller yaşam alanlarında modern, sofistike ve derinlikli bir atmosfer ortaya çıkarıyor.

Tuğla estetiği

Son zamanların en çok tercih edilen dekorasyon ve iç mimari stillerinden biri de endüstriyel tarz ve endüstriyel tarzın vazgeçilmezlerinden biri de pek tabii ki tuğla duvar kaplamaları. Hem doğal ve çabasız bir estetik yaratan hem de son derece havalı ve kendine has bir görünüm ortaya çıkaran tuğla kaplamalar, minimal ve modern ortamlar için mükemmel bir tercih.

Özel tasarımlı dokunuşlar

Beyaz duvarların zarafetinden vazgeçemeyenlerdenseniz ama yine de duvarlarınıza modern bir hareket katmak istiyorsanız bunun en huzur verici ve dinlendirici şekli özel tasarımlı duvar panelleri ile duvarlarınızı süslemektir şüphesiz. Özellikle beyazın sakinliğiyle modern bir kontrast yaratan siyah dekoratif duvar panelleri atmosferin tüm dokusunu değiştirecek kadar kuvvetli bir etki yaratan tasarım modellerinden biri.

Hareket katan derinlikli desenler

Dokulu bir yapı ortaya çıkaran duvar dekorasyonu uygulamalarının en öne çıkan ve ayırt edici özelliği, duvarların karakterini ortaya çıkaran desen ve şekillerin yaşam alanlarına derinlik ve hareket katması. Düz bir duvarla sıradan bir görünüme sahip olacak bir yaşam alanı, farklı modellerde dokulu duvar uygulamaları sayesinde çok daha derin ve geniş görünebilir; estetik açıdan benzersiz bir karakterle söz konusu odayı sıra dışı bir şıklıkla donatmaları da cabası.

Evlerimizin Estetikleri Söz Konusu Olduğunda En Önemli Detay Duvarlar

Top