Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Evinizi Yeniden Dekore Edebilirsiniz Hem de Kendi Eşyalarınızla

Evinizi Yeniden Dekore Edebilirsiniz Hem de Kendi Eşyalarınızla

Evinizi Yeniden Dekore Edebilirsiniz Hem de Kendi Eşyalarınızla

Eşyalarınızla büyük bir bağlılık duyuyor, yıllardır taşındığınız tüm dairelerde eşyalarınızı oradan oraya taşıyor olabilirsiniz. Fakat bu, yeni bir ev dizaynına ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Ev dekorasyonu yenileme deyince herkesin aklına yeni eşya-mobilya alışverişi gelse de eşyalarınızı değiştirmeden evinizi baştan yaratmanız da mümkün. Daha büyük, daha farklı plandaki bir eve, son model eşyalara gereksinim duymadan evinizi yeniden dekore edebilirsiniz; üstelik yalnızca evde olanlara.

Ev dekorasyon yenileme konusunda ayrıntılar önemlidir: Küçük dokunuşları deneyin

Bazen hiç önemsemediğiniz ayrıntılardan büyük mucizeler yaratabilirsiniz. Bunun için gözlem gücünüzü harekete geçirin. Mevcut eşyalarınızı minik dokunuşlarla trendlere uydurmak hiç zor değil. Eskimiş mobilyalarınızı modern ve odanızla uyumlu bir renk veya desende kumaşla kaplayın, eskimiş vazoları, çerçeveleri boyayın. Odalarınızın etrafında görünen eşyaları kaldırın, boş gördüğünüz alanlara minik bir bitki ekleyin.

Renklerin birbiriyle uyumunun dekorasyona katacağı farklılığı ihmal etmeyin. Mobilya yahut duvar renginize uygun bir yastık kılıfı, minik bir obje, farklı bir detay; evinizin görüntüsünü bir anda değiştirebilir. Unutmayın ki ev dekorasyon yenileme girişiminde başarının yolu ayrıntılardan geçer. Gözden kaçırdığınız veya önemsemediğiniz minik dokunuşlarla kendiniz bir anda bir sarayın içinde bulabilirsiniz.

Yaşama yer açın: Az eşya, çok yaşam

Eşyalar ne kadar birbiriyle uyumlu olursa olsun, fazlası daima kalabalık ve düzensiz görünecektir. Kalabalığın içerisinde ise hiçbir eşyanın özellikleri görünmez. Böylece ev eşyalarınız çok iyi parçalardan da oluşsa ne yaparsanız yapın uzaktan bakıldığında eviniz daima dağınık gözükür. Evinizi yeniden yaratırken ilk aşamada fazlalıklardan kurtulun. Eşyalar eksildikçe ve açılan alanları gördükçe aslında evinizde ne kadar fazla eşya olduğunu göreceksiniz.

Ivır zıvır, süs, gibi her şeyin yerini tek tek gözden geçirin. Süs, her zaman göz önünde olmak zorunda değil. Dolaplarınızın üstünden, vitrin kenarlarından sarkan eşyalar, hiçbir zaman hoş görüntü sağlamaz. Bazen tek bir fazladan eşya bile odanın görüntüsünü bozarak yakalamak istediğiniz stili kaybetmenize yol açabilir. Niceliğe değil niteliğe odaklanın. En uygun eşyaları bırakarak, özelliklerinin fark edilmesini sağlayın, yaşam alanına daha fazla yer açın.

Odalarınızı bölümlere ayırın: Meğer eviniz ne büyükmüş

Fazla eşyalardan kurtulduktan sonra, boşalan vitrin ve raflarınızı bölümlere ayırarak düzenleyin. Kitapları, süsleri, fotoğrafları kendi aralarında bir araya getirin. Böylece tüm görüntü, uzaktan bakıldığında tek bir çizgi gibi durur. Bölüm fikri, yeni stil rafların en belirgin özelliğidir.

Şimdi ise bu bölüm fikrini tüm eve uygulama zamanı. Odalarınızı bölümlere ayırırsanız ve dizaynı bu şekilde sağlarsanız hem düzenlemeyle daha kolay baş edersiniz hem de daha verimli sonuç alırsınız. Kendi aralarında uyum oluşturan bölümler, zamanla bir bütünü oluşturur. Masanızı kendi içerisinde ayrı, yatağınızı, koltuklarınızı ayrı ayrı düşünerek düzenleyin. Az eşyaya sahip ve minik dokunuşların konuştuğu ev dekorasyon yenileme çabanız her zaman daha iyi sonuç verecektir.

Evinizi Yeniden Dekore Edebilirsiniz Hem de Kendi Eşyalarınızla

Top