Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Evinize dekoratif Dokunuşlar Yaparken Biraz Cesaret!

Evinize dekoratif Dokunuşlar Yaparken Biraz Cesaret!

Evinize dekoratif dokunuşlar yaparken biraz cesaret biraz da yaratıcılığı yanınıza alın.

Renklerin gücüyle evinizi samimi, sempatik ve misafirperver hale getirmeye ne dersiniz? Sadeliğin yanına biraz renk katarak ruhunuza ve gözünüze hitap edecek bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Evlerinizi renklendirip, ruhunuzu özgürleştirecek dekorasyon önerilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Renkli Duvarlar

Bir evin duvarlarının rengi evin dekorasyonunda rol oynayan en önemli unsurların başında gelir. Duvar rengi seçimlerinde çoğunlukla şampanya rengi gibi açık renkler tercih edilir. Mobilyalar ve eşyalar da açık ve düz renklerden oluştuğunda hikayesiz ve renksiz evler ortaya çıkabilir. Oysa sıradan olmayan, cesur renk seçimlerinizle evinize daha modern bir hava katabilirsiniz. Tek renk tercih etmek istemiyorsanız farklı duvarlara birbiriyle uyumlu farklı renkler de kullanabilirsiniz. Son yıllarda yeniden popüler olan duvar kağıtları da duvarlarınızda hem gözlerinize hem de ruhunuza hitap edecek sonuçlara imza atabilir.

Perde ve Halılarla Renkli Dekorasyon

Halılar ve perdeler evin havasını en çok değiştiren parçalar arasında yer alır. Sade bir tül ile desteklenen renkli fon perdeler veya modern tarz sevenler için tercih edilebilen renkli stor perdeler evinize hoş bir dokunuş katabilir. Halı seçimlerinde de kendisini saklamayan ve ön plana çıkaran renklere sahip halı modellerini tercih edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Eşyalar

Evinizin havasına uyan renkli kırlentler, duvarlara yan yana ve alt alta asılmış birbiriyle bir bütün oluşturan rengarenk çerçeveler, odaya canlılık veren yapay ya da canlı çiçekler evinizi renklendiren küçük ama etkili dokunuşlardır. Evde bulunan küçük tamamlayıcı ürünlerin gücünü ihmal etmeyin.

Kontrast Renklerin Gücü

Her zaman birbirine yakın renkler mükemmel bir dekorasyon sunmayabilir. Birbiriyle zıt renkler de yerinde kullanıldığında ortama bambaşka bir hava katar. Odalardaki renkler birbirine mutlaka uyumlu olsun diye düşünmeyin. Evinizin dekorasyonunda kontrast renklerin çarpıcı gücünden faydalanıp zıtlıktan uyum yaratabilirsiniz.

Renkli Kitaplıklar

Kitapseverlerin evlerin en güzel yeri olarak gördükleri kitaplıklar, içlerindeki zenginlikleriyle ruha görüntüleriyle de göze hitap eder. Tasarım kitaplıklar, açık raf sistemli kitaplık modelleri ve camlı kitaplık alternatifleri evinize renk katan kitaplık seçenekleri arasında yer alır.

Evde Vintage Esintisi

50’li, 60’lı ve 70’li yılların ruhunu günümüze taşıyan  retro tasarımlar son yıllarda hızla büyüyen bir trende dönüştü. Renkli buzdolapları, mutfakta kullanılan sevimli telli dolaplar, sempatik sandalyeler gibi geçmişten gelmiş gibi gözüken bir çok eşya, size tarzıyla ikonikleşmiş sunumlar sağlar. Bu tarzı kendinize yakın buluyorsanız renkli, cıvıl cıvıl vintage parçalarla evinizi renklendirirken ruhunuza da hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

Top