Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyonda Tamamlayıcı Dokunuşlar

Dekorasyonda Tamamlayıcı Dokunuşlar

Dekorasyonda Tamamlayıcı Dokunuşlar

Ne derler bilirsiniz, şeytan ayrıntıda gizlidir. Güzellik de öyle… Bir kombin nasıl ki doğru aksesuarlarla tamamlandığı zaman mükemmel hale geliyorsa, dekorasyonda da bazen bize önemsiz görünen ayrıntılar yaşam alanlarının tüm karakterini değiştirebilir. Zaten ev dekorasyonlarında en önemli ve fark yaratan kural o tamamlayıcı son dokunuşu yapabilmektir. Yani aslında marifet o en güzel mobilyayı seçmekte, en son trend mutfak modelini yaptırmakta, en pahalı TV ünitesini satın almakta değil, yaşam alanlarının çehresini değiştiren o tamamlayıcı son noktayı koyabilmekte.

Peki sizin evinizdeki dekorasyonun tamamlayıcı unsurları neler olabilir? Bu konuda evinizin eksikleri olduğunu düşünüyor musunuz? O halde gelin dekorasyonun küçük kahramanlarına, incelikli detaylara şöyle bir göz atalım… Bu ayrıntılar aynı zamanda evine yeni bir soluk katmak isteyenler için de pratik ve basit değişim önerileri olarak değerlendirilebilir…

Elektrik düğmeleri

Bir evin dekorasyonu yapılırken, mobilyalar yerleştirilirken çoğunlukla kimsenin aklına  elektrik düğmelerini değiştirmek gelmez. Ancak usta profesyoneller bu küçük düğmelerin ortama uyum sağlamadığında ne kadar göze batan nahoş bir görüntü oluşturduklarını bilirler. Elektrik düğmeleri ve fişleri artık farklı renk ve modellerde üretiliyor ve bir elektrikçinin bu aksamı değiştirmesi de yalnızca dakikalar sürüyor.

Kapı kolları

Evinizdeki yaşam alanlarını ayıran iç kapılarınızın kollarına bir bakın… Standart ve hemen hemen her evde gördüğünüz kapı kolları mı kullanıyorsunuz. İşte bu küçük ayrıntı, evinizin dekorasyonunu sıradanlaştıran detaylardan biri. Oysa tüm yapı marketlerden bulabileceğiniz birbirinden şık ve modern sıra dışı kapı kolu modelleriyle dekorasyonunuzu tamamlayan şık bir ayrıntı eklemek o kadar kolay ki…

Çekmece ve dolap kulpları

Kapı kolları için geçerli olan standart modellerin yaygınlığı çekmece ve dolap kulpları için de geçerli. Ve yine aynı kolaylıkla bu standart ve sıradan kulpları da değiştirebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilir, çeşitlilik ekleyebilir ve size özel bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Perdeleri taşıyan rustikler

Perdelerin dekorasyonun önemli bir parçası olduğunu herkes bilir. Çoğunlukla gözden kaçan tamamlayıcı unsur ise perdeleri taşıyan rustiklerdir. Rustiklerin modeli, rengi ve tarzı perdelerinizin karakterini daha çok ortaya çıkaran önemli bir ayrıntı.

Kırlent ve minderler

Aynı oturma grubunu farklı kırlent ve yastıklarla süsleyerek pek çok farklı stile büründürebileceğinizi biliyor muydunuz? Kırlentler oturma odaları için vazgeçilmez bir tamamlayıcı eleman ve kıymetlerini iyi bilmek ve iyi değerlendirmek gerekiyor.

Duvardaki karakter

Duvar dekorasyonunuz sadece pürüzsüz ve güzel bir renk boyadan ibaretse, duvarları tek ve blok renklerin hakimiyetinden çıkabilmenin odayı daha karakteristik ve özel kılacağını unutmayın. Duvara asacağınız tek bir çerçeveli fotoğraf, sanat baskısı, tablo, poster ya da film afişi gibi ayrıntı bile odaya sizden bir parça ekleyerek atmosferi sıradanlıktan kurtaracak ve kişiselleştirecektir.

Aynalar

Her evde mutlaka olması gereken aydınlık ve ferahlık sağlayan aynı zamanda işlevsel ve vazgeçilmez bir dekorasyon elemanı: Aynalar! Aynaları genelde banyolarda ve giriş koridorlarında kullanıyoruz, ama aynaların çerçeve, büyüklük ve formlarıyla farklı tarzlar yaratabileceğini ve her odada kullanılabilen şık bir ayrıntı olabileceğini de unutmamak gerek.

Çiçekler ya da yeşil bitkiler

Evinizde bir çiçek ya da yeşil bitki yoksa eksikliğinin mutlaka hissedildiğini söyleyebiliriz. Canlı bitkiler dekorasyonlara da canlılık ve ferahlık katar, evinizi güzelleştirir ve yuva hissi verir. Renkli ve mis kokulu çiçeklerden mi yoksa yeşil ev ağaçlarından mı hoşlanıyorsunuz, orası size kalmış…

Sıcak bir karşılama

Antrenizde sizi karşılayan ve üstünüzdekileri taşıyan askının davetkar bir giriş için ne kadar önemli olduğunu açıklamaya gerek yok, şık ve sıradan olmayan bir askı ile bunun etkisini siz de fark edebilirsiniz.

Dekorasyonda Tamamlayıcı Dokunuşlar

Top