Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Canlı Renkleri İle Evinizde Çiçekler Açtıracak Öneriler

Canlı Renkleri İle Evinizde Çiçekler Açtıracak Öneriler

Canlı Renkleri İle Evinizde Çiçekler Açtıracak Öneriler

Bahar mevsimi demek; insanının içinin kıpır kıpır olması, heyecan ve canlı renkler demek. Bu canlı renkleri, enerjik desenleri ve muhteşem bahar motiflerini evinize getirecek 3 dekorasyon önerisini sizin için derledik.

Evinize Baharın Renklerini Hediye Edin

Baharın dekorasyona etkilerinden biri kesinlikle renkler. Bir kova boya alıp odanın bir duvarını veya tüm duvarlarını boyamak, bir mekânı değiştirmenin en basit ve hızlı yollarından biri. Üstelik tamamen zevkinize uygun, sizi en çok heyecanlandıran bahar renklerini seçmek de sizin elinizde: Hoş bir lila, pastel mavisi veya fıstık yeşili gibi renkler, doğanın uyanışını evinize taşıyabilir. Daha etkili ama yine de bir o kadar kolay bir yenileme gerçekleştirmek için; perde, sandalye, abajur veya halı gibi odanın iki farklı elemanını bahar dekorasyon modasına uygun bir şekilde değiştirerek işe başlayın. Ardından yeni dekorasyon elemanlarınıza uyacak bir renk seçip, duvarlarınızı bu renge boyayın. Yalnızca bu 3 adımla birlikte evinizin ne kadar değiştiğini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Bu yöntemi evinizin tüm odalarında ayrı ayrı uygulayabilir veya yalnızca salon gibi ana mekânlarınızdan birini yenilemekle yetinebilirsiniz.

Mis Kokulu Çiçekler

Öte yandan bahar dendiğinde akla ilk olarak şüphesiz çiçekler geliyor. Laleler, sümbüller, papatyalar, zambaklar… Bu mis kokulu çiçekler neden evimizde de gözümüzü ve gönlümüzü açmasın ki? Canlı çiçek buketleri satın alarak çiçeklerinizi güzel vazolara yerleştirebilir, hatta boşta duran kavanozlarınızı cam boyasıyla boyayarak kendiniz yeni vazolar üretebilirsiniz. Çiçeklerin alt yapraklarını temizleyerek saplarını iki santimetre kadar kesmek, çiçeklerinizi daha uzun ömürlü kılmak adına yardımcı olabilir. Besin takviyesi sağlamak amacıyla da bir litre suya bir kaşık şeker koyabilir, her 3-4 günde bir suyu yenileyerek tazeliği koruyabilirsiniz. Çiçekleriniz aylarca evinizi süslemeye devam etsin isterseniz eğer, rengarenk kağıtlardan kendi çiçeklerinizi de yapabilirsiniz.

Baharı Yansıtacak bir Galeri Duvarı

Bahar ayları, evinizde uzun süredir boş duran ve nasıl süsleyeceğinizi bilemediğiniz duvarı renklendirmenin tam vakti. İlk iş olarak, kenarda köşede duran eski çerçeveler varsa, bunları dilediğiniz renklere boyayarak başlayabilirsiniz. Pembe, sarı veya turuncuyu; hem sıcak, hem de canlı renkler olduklarından dolayı seçebilirsiniz. Kullanılmayan çerçeveleriniz yoksa eğer, çevrenizdeki ev dekorasyonu mağazalarını gezerek uygun fiyata alışveriş edebilirsiniz. Ardından mevsime en uygun fotoğraflarınızı seçebilir, İnternet ortamında muhteşem doğa resimleri keşfedebilir, hatta gerçek çiçekleri presleyerek bu çerçevelere yerleştirebilirsiniz. Güzel bir kompozisyonla bu resimleri duvarda bir araya getirdiğinizde, tüm ev halkı mutlulukla size teşekkür edecekler.

Canlı Renkleri İle Evinizde Çiçekler Açtıracak Öneriler

Top