Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Burcunuzun Özelliklerini Taşıyan Yılbaşı Dekorasyon Önerileri!

Keyifle, mutlulukla ve huzurla geçirilen bir yılbaşı gecesi için burcunuzun özelliklerini de kapsayan dekorasyon önerilerimizi okumadan plan yapmayın. Yeni yıl hepimizin için yenilenmenin, umudun, heyecanın temsili.

Koç Burcu

Lider özellikleri ile dikkat çeken Koç burçları rahatlığın kendileri için ne kadar önemli olduğunu hatırlayıp dekorasyonda kendileri ve misafirleri için kendilerine alan yaratacak şekilde yapmalarıdır. Kırmızı ve bordo rengi de içeren seçimlerle çok daha enerjik bir yılbaşı geçirebilirler.

Boğa Burcu

Ayakları her daim yere sağlam basan Boğalar yılbaşında da bu özelliklerine uygun olarak daha sade, doğal ve mavi tonlarında dekorasyon tercih edebilirler. Geniş koltuklar ve yumuşak minderlerse aradıkları rahatlığı sağlayacaktır.

İkizler Burcu

Hareketin burcu İkizler, dekorasyonlarında bol bol hareket alanı yaratmalı, bu alanlar içinde ise burçlarının özelliğine uygun şekilde rengarenk aksesuarları tercih etmeliler. Özellikle turuncu ve sarıyı eksik etmeyin.

Yengeç Burcu

Duygusal yapılarıyla yengeç burçları için yılbaşı sevdikleriyle güvenli ve keyifli zaman geçirmektir. Herkesi büyük bir masa ya da battaniyenin altında bir araya toplayan, mavi ve yeşil renklerin hakim olduğu bir dekorasyon öneriyoruz.

Aslan Burcu

Gösterişin burcu Aslan, yılbaşı partisini de dekorasyonunu da dikkat çekici detaylarla süslemeye bayılır. Parlak ve ışıltılarla süslenmiş bir yılbaşı dekorasyonunda her bir parçada ayrı ayrı büyüklük ve ihtişam kullanabilirsiniz.

Başak Burcu

Mükemmelliyetçi burç olarak da bilinen Başaklar için yılbaşı demek nizami planlanmış bir eğlence demektir. Beyaz, gri ve bej tonlarını canlı renklerle hareketlendirebilir, karmaşaya yer vermeyen bir dekorasyonla yeni yıla detaylara takılmadan girebilirsiniz.

Terazi Burcu

Dengenin burcu Terazi, dekorasyonda da kontrastların uyumunu kullanmayı sever. Açık ve koyu tonlarla pastel ve canlı renklerin bir biriyle oluşturduğu değişim yılbaşı için de değişimi simgeleyecektir.

Akrep Burcu

Enerjisinde ateşi net bir şekilde hissedebildiğiniz Akrep burçları için dekorasyonda kırmızı ve aydınlık olmazsa olmazdır. Yanında siyah ve beyazın kontrastından gelen dikkat çekiciliği de kullanarak iç dengelerini dekorasyona yansıtabilirler.

Yay Burcu

En sosyal ve gezgin burç olan Yaylar için yılbaşı gecesi sınırsız eğlence ve enerji demektir. Dekorasyonlarında gece içerisinde gezginlik yapabilecekleri, misafirleriyle sohbet edebilecekleri farklı alanlar yaratmak yeni yıla keyifle girmelerine yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu

Gelenekselcilik deyince akla gelen Oğlaklar, yılbaşında da bu özelliklerini yansıtacak toprak ve pastel tonlarını, aile ve birliktelik duygusunu güçlendirecek dekorasyon tarzını yılbaşı gecelerine taşıyabilirler.

Kova Burcu

Modern çizgileri ve teknolojiyi çok seven Kova burçları için yeni yıl demek aynı zamanda gelişim demektir. Yılbaşı dekorasyonlarında metalik renklerle canlı renkleri birleştirerek yaratacakları dekorasyonla keyifli bir gece geçirebilirler.

Balık Burcu

En romantik burç olan Balıklar, burçlara göre yılbaşı dekorasyonunda bu romantizmi mekanlarına yansıtabilir, pembe ve pastel tonlara eşlik eden mumları içeren bir dekorasyonla yeni yıla girebilirler.

Top