Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Bol Renkli Önerilerle Eviniz Yepyeni Olsun!

Bol Renkli Önerilerle Eviniz Yepyeni Olsun!

Eviniz her bir köşesine uyguladığınız dekorasyonlar aslında ruhunuzun birer aynası olarak karşınıza çıkıyor. Her ne kadar farkında olmasanız da bilinçaltınız bu dekoratif alanları mutluluk ya da mutsuzluk kaynağı olarak kodlayabiliyor. Müziğin ruhunuzda oluşturduğu hisler nelerse uyguladığınız renkli dekorasyon ve bu dekorasyonda kullandığınız renklerin de oluşturduğu hisler o derece önem taşıyor.

İş hayatından arta kalan sürenin çoğu evlerde geçiriliyor. Bu evlerde kullanılan renkli dekorasyon, loş ışık kullanımları, aksesuar kullanımları insan psikolojisi üzerinde çok önemli etkiler yaratabiliyor. Renkli bir ev dekorasyonu sizi her konuda sakinleştiren, rahatlatan, dinginleştiren ve hatta yaratıcılığınızı dahi etkileyebilecek güce sahip bir etmen olarak karşınıza çıkabiliyor. 

Siz de ufak püf noktaları sayesinde rengârenk dekorasyonlara sahip olabilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu renkli dekorasyon önerileri sayesinde şehrin boğucu ve stresli hayatından bir nebze de olsa kurtulabilirsiniz.   

Renkli Dekorasyon İçin Dekoratif Raflar Edinin

Salonunuzu renklendirmenin ve detaylandırmanın en güzel yolu raflarla dolu bir kütüphane edinmektir. İster rafları kare olarak tasarlanan bir kütüphane isterseniz duvara monte edeceğiniz basit birkaç rafı, eğlenceli ve renkli bir hale getirebilirsiniz. Renkli kapaklara sahip dergi ve kitaplar, raflarınızın oldukça estetik bir hale bürünmesine katkı sağlayacaktır. Renkli oyuncaklar ya da sanatsal aksesuarlar da bu rafları oldukça şık ve iç açıcı bir hale getirecektir.

Yemek Masanızı Zenginleştirin

Yemek masaları ev dekorasyonu için en göze batan eşyalar arasında yer alıyor. Yemek masanıza uygulayacağınız ufak dokunuşlar sayesinde evinizin dekorasyonu da o denli zenginleşecektir. Yemek masanızda renkli peçeteler, renkli masa örtüsü, renkli desenlere sahip tabak ve bardaklar kullanarak hem ev dekorasyonunuzu zenginleştirebilir hem de her an gelebilecek davetsiz misafirleriniz için her daim hazır bir yemek sofrasına sahip olabilirsiniz. Yemek masanızın üzerinde uygulayacağınız ufak sanatsal dokunuşlar ve renkli çiçek kullanımları da dekorasyonunuzu dört dörtlük hale getirecektir.

Çocuk Odanızı Rengârenk Tablolarla Süsleyin

Şaşırtıcı, renkli ve sanatsal tablolar her daim ilham verici nesneler olarak hayatımızda yer alıyor. Bu denli enerjileri yüksek tablolar evlerinizin enerjisini de yükseltecektir. Özellikle bir çocuk odasına sahipseniz kullanacağınız renkli tablolar sayesinde çocuklarınızın odalarını renklendirirken onlara  masalsı dünyalar da yaratmış olacaksınız.

Yataklarınızda Renkli Nevresim Takımları Kullanın

Renkli nevresim takımları odanızın havasını ve atmosferini bir anda değiştirmenizi sağlayan, pozitif bir enerji kaynağıdır. Dolayısıyla renkli nevresimler ve bu nevresimlerin üzerinde uygulayacağınız ufak dokunuşlar sayesinde odanızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Nevresimlerinizi otellerde uygulanan tarzda düzenlemeniz odanızın daha ferah ve büyük görünmesini sağlayacaktır. Yine odanızda kullanacağınız aynalar da bu renk dağılımını genişletecek ve siz de rengârenk bir odaya sahip olacaksınız.

Top