Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Banyo Ve Küvet Aşkı!

Banyo Ve Küvet Aşkı!

Banyo dekorasyonu içinde en önemli unsur küvetlerdir. Sabahları evden çıkmadan önce uyanmamızı sağlayan, eve döndüğünüzde yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olan banyoda, konforlu, kullanışlı bir küvet her şeyden önce gelir. Günümüzde küvet modelleri ve yapısı, hayat dinamiklerinize uyum sağlamakta ve eskiye göre daha minimal tasarımlarda üretilmektedir.

Banyo temizliği artık daha kolay

Evdeki nadir ortak kullanım alanı olduğu için banyo temizliğine dikkat edilmeli. Küvetin banyodaki yerleşimi, konumu ve boyutu, onun kolay temizlenmesine olanak sağlamalıdır. Yeni küvet çeşitleri sayesinde banyolar daha ferah, temiz, iç açıcı görünür ve banyo sonrası kısa sürede temizlik yapılmasına izin verir. Artık evde yaşayan herkes temizliğe ortak olabilir.

Minimal küvet modelleri herkesi duş almaya teşvik ediyor

Yeni nesil, birbirinden orijinal küvetler, banyo yapmak istemeyen küçük çocukları bile kandırabilir. Çocuğunuza her gün duş alma alışkanlığı kazandırmak istiyorsanız, güzel bir banyo, lavabo ve küvete sahip olmalısınız. Küçük, sevimli aksesuarlarla banyoyu süsleyerek, banyoyu herkes için daha çekici kılabilirsiniz.

Artık yaşadığımız çağda isteklerimize ulaşmak daha kolay. Mesela eskiden beyaz renk dışında bir küvet düşünmek mümkün değildi. Fakat siz pembe, mavi seviyorsanız ve banyo dekorasyonunuzda küvetin de bu renklerde olmasını istiyorsanız, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Farklı tasarımlar, farklı renklerle buluşarak dekorasyona sizin enerjinizi katar.

Yeni nesil küvetlerde olmak, meditasyon yapmak gibi

Akrilik dikdörtgen, kare, köşeli, oturmalı, jakuzili, hidromasajlı, duşakabinli gibi pek çok küvet seçeneği sizin banyo kullanımı tercih ve isteklerinize göre şekillendirebilirsiniz. İster çabuk bir duş alın, ister uzun uzun köpüklü banyo seansları yapın, kendinizi sonunda mutlu, rahatlamış ve huzurlu hissedeceksiniz. Minimal yeni modeller, gözü yormayan, sade tasarımıyla asıl amacına hizmet eder, yani temizlenmeye ve arınmaya. Böylece banyoya girdiğiniz an, dişlerinizi fırçalayıp çıksanız da ferahlığı hissedebilirsiniz.

Stüdyo dairelerin ve yalnız yaşayan kişi sayısının artması gibi nedenlerle evler biraz daha küçüldü. Haliyle banyolara ayrılan yer de azaldı. Fakat yeni küvet modelleri kapladıkları az yerle bu sorunun ortadan kalmasına yardımcı olur. Ayaklı küvet modelleri de daha az yer kaplaması ve farklı bir karakter ortaya koymasıyla ön planlara çıkmaktadır. Artık her şey yere monte edilmek zorunda değil. Orijinal küvetlerle banyoda farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Top