Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Asırlık Marka Olmak!

Asırlık Marka Olmak!

100 yıllık marka olabilmek bugüne ait olmak ve markanın kültürel mirasını korumaktır. Eğer bugüne ait olduğunuzu düşünüyorsanız kültürel mirasa  sahip olduğunuzun bir göstergesidir. Yoksa dedenizin, babanızın mirası sadece kuruluş tarihinin eskiliği olarak geçmişte kalırdı. Eski hatta asırlık markalar  arasında anılmak aynı ortamlarda bulunmak marka tanıtımında ve imajında da çok etkili olmaktadır. Hepimiz Türkiye’de markalaşma olmadığından yakınırız. Bu nedenle var olan, hem de yüzyıllık olan markaları korumak bir zorunluluktur. Türkiye’den çıkan iyi sayılabilecek markaların biraz sivrilince küreselden gelen satın alma tekliflerini çok düşünmeden kabul ettiklerini görüyoruz. Size bir teklif gelse değerlendirmeyi düşünür müsünüz?

Küreselleşen dünya

Küreselleşen dünyada Türkiye’nin markaları lokal ve küçük kalmaya devam etmeli midir? Kültürel mirasa sahip çıkarak bugüne ait olmayı başardıysanız, markanıza muhakkak talep olacaktır. Burada en önemli husus, markanızın sizin ve halkın gözündeki bugünkü gerçek değeridir. Bu değeri koruyacağına ve kültürel mirasınıza sahip çıkacağına inandığınız küresel firmalarla ortaklık kurmak markanızın geleceğine yatırım yapmaktır. Küçük olsun benim olsun gibi bir düşünce doğru bir yaklaşım mıdır?  Doğru insanlarla ve firmalarla küresel bazda çalışmak marka için iyi olacağını düşünülmelidir. Markanız, dijital dönüşüm etkisiyle iş yapma şekillerinin değiştiği yeni düzende, yeniliklere adapte olabilmek adına ne gibi çalışmalar yürütüyor?

Marka geleceği

Markanızın geleceği genç müşterilerinizin olmasına bağlıdır. Dolayısı ile her geçen gün dijitalleşen dünyamızda iletişim ve sosyal medya önem kazanmaktadır. Dijital dönüşüm sürecinde, stratejiniz “Her zaman ulaşılabilir olmak” prensibi ile hareket etmelisiniz. Özellikle genç müşteriler için bu çok önemlidir . “Bugüne ait olmanın” baş şartı bu. Ülkemiz koşullarında yüz yılı deviren markaların da kapandığına üzülerek şahit oluyoruz. Ülkelerin itibarlarını temsil eden köklü markaların ömürlerini devam ettirmelerinde devletin katkıları neler olmalı? Devletin en büyük katkısı “farkındalık” olabilir.

Top