Mornot İlan
image

Nasıl Mağaza Açabilirim?

MorNot'da mağaza açarak ürün satmak çok kolay.

İlk adım üye ol.

Kullanıcı panelinden mağaza açma talebinde bulun.

İstenen belgeleri gönder ve mağazanı aç.

Mağaza Açma Prosedürü

MorNot sitesinde hemen mağaza açmak ve ürün satmaya başlamak için neler yapmalıyım?

  Kesinlikle evet, mağaza açabilmek için şahıs işletmesi veya şirket olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde mağaza açma isteğiniz onaylanmıyacaktır.
  Şirketler için:*Ticaret Sicil Gazetesi *Vergi Levhası *Ortakların Kimlik Görüntüleri *İmza Sirküleri *Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak.......*Şahıs işletmeleri için:*Vergi Levhası *Kimlik Görüntüsü *İmza Beyannamesi *Banka Hesap Bilgisini Teyit Eden Evrak.......
  Sağ üst köşede bulunan üye ol kısmındaki formu doldurun veya daha önce üye olduysanız üye giriş butonuna basın. Veya sosyal medya hesaplarınızdan biriyle google, facebook, linkedin ile direk olarak siteye giriş yapın.
  Üye olduktan sonra otomatik olarak kullanıcı paneline yönlendirileceksiniz. Kullanıcı paneli sayfasının en üst ortünde 'Mağaza Açmak İstiyorum' butonuna basın. Böylece talebiniz yöneticiye ulaşmış olacaktır.
  Yöneticiye ulaşan talep sonucu, yönetici sizin firmanız ile ilgili bilgiler için size bir form gönderir, bu forma şirket bilgilerinizi ekledikten sonra yöneticiye geri gönderirsiniz. Yöentici bu bilgiler ışığında mağaza talebinizi onaylar/onaylamaz.
  Ürünlerinizi mağaza sayfanıze girerek hemen satmaya başlıyabilirsiniz.
  Kesinlikle 'Hayır' , sistem kazan kazan mantığı ile çalışır, mağazanızdan satış yaptığınız zaman, kategorilere göre farklılaşan komisyon oranı talep edilir, bu komisyon oranları mağaza onayından sonra tarafınıza iletilecektir.
  İade, iptal, arızalı ürün gibi sorunlar olamaması veya alıcı müşteri ile sorun yaşamamanız durumunda 15 gün içinde paranız hesabınıza gönderilir.
image
Top