Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
Kıbrıs’ta Görmeniz Gereken Plajlar

Kıbrıs’ta Görmeniz Gereken Plajlar

Bilindiği üzere Kıbrıs birçok tatil destinasyonları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kıbrıs, yaz döneminde ve kış döneminde çok sayıda turist alır. Özellikle yaz döneminde Kıbrıs turizm açısından zirve noktasını yaşar. Turistler Kıbrıs’a geldikleri zaman meşhur plajları mutlaka gezilip görülmesi gereken duraklar arasında listesinde bulundururlar.

En Güzel Plajlardan Biri: Escape Plajı

Escape Plajı, yaz sezonu boyunca dünyanın her yerinden pek çok turisti ağırlar. Escape Plajı’nın diğer bir adı Yavuz Çıkarma Plajı’dır. Escape Plajı Kıbrıs’ta bulunan ücretli plajlardan biridir. Escape Plajı, Girne ile Alsancak arasındaki bölgede bulunur. Bu plaj bir tatilci için gerekli olan her türlü imkanı sağlar. Buradaki deniz tabanı tamamen kumdur. Buradaki deniz dalgalı olmamakla birlikte aynı zamanda sığ da değildir. Bu da hem yüzme hem su sporları hem de güneşlenme bakımından birinci sınıf bir plajdır.

Altınkum Sahilleri

Altınkum sahilleri, geçmişten günümüze aşk ve güzelliği ile bilinmektedir. Şöyle ki; Altınkum sahillerinde aşk ve güzelliğin temsilcisi Afrodit’in doğduğuna inanılmaktadır. Burası deniz bakımından oldukça sakindir. Aynı zamanda ağaçlık da olan bu bölge bütün doğal güzellikleri bir arada bulundurmaktadır.

Glapsides Plajı

Glapsides Plajı, en popüler plajlar arasında gösterilir. Buradaki deniz sığ ve sakindir. Bu bölge genellikle sus sporlarının yapılmasıyla meşhur olmuştur. Buradaki deniz dalgıçlık, plaj voleybolu gibi su sporlarına imkan sağlamaktadır. Buradaki plaj aynı zamanda çok berrak bir yapıya sahiptir. Eğer ki bu plaja sabah erken saatlerde gidilir ise berraklığından dolayı pek çok türdeki balık gözle görülebilecek seviyededir. Burada duru bir su hakimdir. Bu plaj, bazı kesimler tarafından Kıbrıs’ın en meşhur ve en güzel plajı olarak nitelendirilmektedir. Bu plajı en çok çocuklu aileler tercih etmektedir.

Top