Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ev, Ofis, İşyeri Dekorasyonunda Modern Dokunuş İçin İpuçları

Ev, Ofis, İşyeri Dekorasyonunda Modern Dokunuş İçin İpuçları

Ev, Ofis, İşyeri Dekorasyonunda Modern Dokunuş İçin İpuçları

Modern iç dekorasyon son dönemlerin trendlerinden biri, modern iç dekorasyon dokunuşları. Ferah, nezih bir alana adım atmak isteyenler, çözümü çağdaş dekorasyonda arıyorlar. Bakarken yormayan, konforlu ve estetik dekorasyon hazırlamaya dair birkaç ipucu işinizi kolaylaştıracaktır. Aşağıda dekorasyon önerilerini birlikte inceleyelim.

Modern alanların başlangıcı, antre dekorasyonu

Modern iç dekorasyon anlayış ve yerine getirilmesinde sadece odaları hedef almak bir eksiklik hissi verecektir. Ofisin, evin ya da iş yerinin giriş bölümünden başlanılmalıdır. Antrenizde ışı oyunları, küçük aydınlatma sistemleri, göz alıcı renkli zemin döşemesi, birkaç modern tablo ya da ayna ile hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Kapı tasarımları önemlidir

İç mimari uygulamaları arasında kapı tasarımları, ofisin, evin genel havasını değiştirmede çok başarılı sonuçlar ortaya çıkartacaktır. Modern ve işlevsel bir ev dekorasyonu için kapılarınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Sürgülü kapılar dekorasyon açısından, evin daha fonksiyonel olmasını sağlayan yeniliklerden biri. Renk olarak ise açık tonlar önerilir. Modern dekorasyon konseptinde kapı ve pencere renginin açık olması genel havayı olumlu etkiler.

Modern yaşamın getirdiği konfor ve rahatlığı koruyun

Konforlu mobilyalar tercih edin, modern ev dekorasyonu konfordan ödün vermek anlamına gelmez.  renklerin, eşya seçimlerinin ötesinde dekorasyonun rahatlığı vurguladığını görebilirsiniz.

Zıt renkler renk ahengi kontrast renkler

Renk ahengiyle istenilen sonuca ulaşmak mümkündür. Kontrast renkler yani zıtlık işinize yarayacaktır. Koyu duvarlara açık renk mobilyalar, açık duvarlara dengeleyici tonlarda koyu renkler kullanabilirsiniz. Küçük, dar ve karanlık alanlarda koyu renkleri mümkünse kullanmayın ya da aydınlatma ve mobilya gibi diğer eşya seçimlerinde açık renkler kullanarak renk dengesi oluşturun.

Ahşap ve metal uyumu

Göz alıcı ve modern iç dekorasyonda ahşap malzemenin metal malzemeyle olan uyumu dikkat çekici bir popülariteye sahip. Yatak odası, oturma odası ve salon dekorasyonu yaparken bu ikilinin uyumundan yararlanabilirsiniz. Öte yandan mutfak ve banyo gibi ortak alanların dekorasyonunda da metal – ahşap dengesini kurabilirsiniz.

Top