Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yerden Kazanmak İçin Banyo Düzenleyebilirsiniz!

Yerden Kazanmak İçin Banyo Düzenleyebilirsiniz!

Kalabalık bir aileniz varsa ya da ev arkadaşlarınızla yaşıyorsanız ev bazen size dar gelebilir, fakat söz konusu banyo olduğu zaman işler daha da karmaşıklaşır. Kalabalık evlerde banyodaki karışıklık hayat konforunuzu azaltırken aynı zamanda hijyen sorunlarına da neden olabilir.

Bu nedenle bu yazımızda basit ama çok etkili banyo düzenleme önerilerini paylaşarak daha işlevsel banyolara kavuşmanız için önemli ipuçları vereceğiz. Siz de banyo düzenleme önerilerimize uyarak daha düzenli ve fonksiyonel yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

Banyo düzenleme için üretilen germe çubuklarını kullanın

Duş perdesine ya da duşakabine paralel bir germe çubuğu kullanıp çok katlı raflar asabilirsiniz. Böylece dar bir alana sahip olsanız bile duvarda kullanışlı bir yer sahibi olmuş olursunuz, hem de rafları ev sakinleri arasında bölüştürerek herkesin eşyasını kolayca bulmasını sağlarsınız.

Etiketli sepetleri kullanabilirsiniz

Germe çubuğuna astığınız çok katlı raflarda kimin eşyası nerede duracak gibi bir belirsizliğe düşüyorsanız etiketli sepetler tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Her rafa ev sakinlerinin isminin yazılı olduğu sepetleri eklerseniz herkes eşyalarını kendi bölmesine koyacaktır. Böylece hem hijyenik olarak olumsuz sonuçlara yol açabilecek karışıklıkları engellersiniz, hem de banyonuz çok daha düzenli kalır.

İsimlerin ilk harfleri şekilde tasarlanmış havlu askılıklarını deneyin

Ev sakinlerinin isimlerinin ilk harflerinden oluşan havlu askılıkları alıp bunları banyo kapısına monte ederseniz havluların düzenli kalmasını ve herkesin kendi havlusunu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Her zamankinden farklı bir dekorasyon yöntemini kullanarak hem şık hem de daha işlevsel banyolara kavuşabilirsiniz.

Havlularınıza renk kodları verin

Eğer havlu askılıkları sizin için zahmetli bir alternatif ise farklı renk havluları kullanabilirsiniz. Ev sakinleri en sevdikleri renkleri belirlediğinde o renkte havlu aldığınız zaman havlu karışıklığı sorununu da çözebilirsiniz. Diğer bir yöntem de havlu askıları için yapacağınız renk seçimidir. Havluların askılık kısmını da renk kodlamasına dahil edebilirsiniz.

Fazladan saklama alanı için raflar asabilirsiniz

Banyo sırasında kullanılan malzemeler haricinde krem, losyon, diş macunu vb. eşyalarınızı da organize etmek isterseniz raflara yine isim yazılı sepetler kullanabilirsiniz. Lavabonun yanına konumlandırdığınız çok bölmeli ve isim yazılı sepetlerin bulunduğu raflar hayatınızı kolaylaştırabilir.

Klozetin üzerindeki duvarı kullanabilirsiniz

Banyonuz çok küçük diye kendinizi çaresiz hissetmeyin, genellikle dikkatinizi bile çekmeyen alanlar oldukça işlevsellik kazanabilir. Klozetlerin yaslandığı duvarda farklı bir organize edici eşya bulunmuyorsa, çok raflı düzenleyicileri bu kısma monte edebilirsiniz. Amaç düzeni sağlamak ve banyo sıkışıklıklarına son vermekse bu yöntem kesinlikle daha düzenli kalmanızı sağlayacaktır.

Sonuç olarak banyolardaki karışıklığı küçük değişikliklerle azaltabilirsiniz. Banyo düzenleme önerilerimizi uygularsanız daha düzenli üstelik daha hijyenik banyolara kavuşabilirsiniz. Maliyeti az ancak çok etkili banyo düzenleme yöntemleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Top