Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Yazlık Ev Dekorasyonları!

Yazlık Ev Dekorasyonları!

Bahar aylarının içinde bulunduğumuz şu günlerde yazlık evlerde tadilat,bakım işleri ve dekorasyonları hızlanmaya başlıyor. Yazlık ev alanlar ya da evlerinin içini yenilemeyi düşünenler için pek çok alternatif mevcut. Denize yakın olan yazlık evler için dekorasyon önerileri arasında marin desenler ve objeler başrol oynuyor. Eğer eviniz deniz kenarında bulunmuyorsa beyaz veya krem gibi renkler ve hafif objelerle ortama şık ve ferah bir hava katabilir, ahşap gibi doğal malzemelere evinizde bolca yer verebilirsiniz.

Yazlık evler için dekorasyon önerileri arasında hasır ve bambu revaçta

Yazlık evlerde en çok tercih edilen malzemeler arasında hasır ve bambu başı çekiyor. Bahçe ve salon gibi ortamlara hem doğal hem de havalı bir görünüm katan bu malzemelerle beyaz veya krem rengi duvarlar ve halılar muhteşem bir ambiyans yaratabilir. Tahta objelerle zenginleştirebileceğiniz evinizi büyük bitkilerle daha yaşanılır hale getirebilirsiniz. İnce tül perde modelleri veya açık tonlarda tercih edebileceğiniz jaluziler de ortamı tamamlayan seçenekler olabilir. Bambu objeleri deniz kabukları veya midye gibi marin etkisi yüksek eşyalarla bir arada kullanabilirsiniz. Cam fanuslar içinde bulunan çakıl taşları veya çeşitli objeler şık dekoratif eşyalar olarak tercih edilebilir.

Canlı renklerin soluk tonları ile ortama hava katın

Yazlık evlerde canlı renkler çok iyi seçimler olmayabilir fakat bu renklerin soluk tonları ortama enerji vermek açısından iyi bir alternatif. Kırmızı, mavi ve sarı gibi renklerin soluk tonlarını yazlık ev dekorasyonunda bolca kullanabilirsiniz. Açık kırmızı koltuklar veya yastık modellerini marin esintili duvar tabloları ve objelerle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Soluk tonları krem ve bej gibi uyumlu renklerdeki halı ve perdelerle tamamlamayı deneyin. Mavi ve beyazın kusursuz uyumunu da özellikle salon veya balkon gibi ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu iki renk, yazlık evlerin değişmez oyuncuları arasında.

Balkon dekorasyonunda açık tonlar ideal

Yazlık evlerin en önemli köşelerinden biri kuşkusuz balkonlar. Gün boyu en çok vakit geçirilen balkonlarda şık ve güzel bir oturma köşesi yaratarak evinizi oldukça keyifli hale getirebilirsiniz. Balkonunuzu sonbaharda veya kış aylarında da kullanmayı düşünüyorsanız katlanır camlarla çevreletmeniz oldukça işe yarayabilir. Böylece hem soğuğu önleyebilir hem de mobilyalarınızı yağmura karşı korumuş olursunuz. Balkon dekorasyonunda beyaz-krem rengi koltuk ve yastık seçimi yapabilirsiniz. Bu renkler güneşte solmaması ve ortamı ferah göstermesi açısından idealdir. Ayrıca büyük vazolar ve yeşil bitkilerle ortama huzur katabilirsiniz.

Top