Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Uygun Fiyata Banyo Yenilemenin 7 Püf Noktası

Banyo yenileme işlemi çoğu zaman hem masraflı hem de uzun süren bir işlem olabiliyor. Ancak uygun fiyata banyo yenilemek de mümkün! İşte sizin için derlediğimiz birkaç püf nokta!

Derin bir temizlik şart

Yapılan derin bir temizlik, evinize yeni bir görünüm sağlamanın en basit ve ücretsiz yoludur. Yapmanız gereken ilk şey banyodaki tozlardan kurtulmanız! Klozetin üstü ve arkası banyolarda en sık ve çok tozlanan alanlardan. Tüm tozlardan kurtulduktan sonra sıra duş derzlerinizde!  Bitmiş şampuan şişelerinden, eskimiş duş liflerinden kurtulmanın da tam vakti!

Aydınlatmaları değiştirin

Banyonuza yeni bir görünüm kazandırmanın en ucuz yöntemlerinden biri de aydınlatmayı değiştirmekten geçiyor. Banyonuz gün ışığı alıyorsa şanslısınız! Ancak karanlık banyoya sahip olanlar da güzel bir aydınlatma ile istediği görüntüye kavuşabilir. Dilerseniz beyaz, dilerseniz sarı bir ampul tercih edebilirsiniz. Tercih tamamen sizin zevkinize kalmış!

Küçük abartılardan zarar gelmez

Banyonuza ekleyeceğiniz süslü bir sabunluk ya da şık bir paspas banyonuza hem şık hem de yeni bir görüntü kazandırabilir. Yalnızca bir sabunluğun bile banyonuzun havasını değiştirme olasılığı var. Hem denemekten zarar gelmez, öyle değil mi?

Metalleri yenileme vakti

Yıllardır aynı banyoyu görmekten sıkıldınız ama büyük bir tamire de bütçeniz el vermiyorsa, yapabileceğiniz şeylerden biri de metal aksesuarları değiştirmek olacaktır. Yeni ve sıra dışı bir musluk ile banyonuza taze bir görünüm katabilirsiniz. Aynı şey elbette duş başlığınız, tuvalet kağıdı tutacağınız için de geçerli.

Duvarların rengini değiştirin

Büyük bir tamir işlemindense, duvar rengi değiştirmek her zaman çok daha pratiktir. Banyonuzun bir duvarını koyu bir renge boyayarak, koyu renk banyo akımına siz de katılabilirsiniz. Ya da dilerseniz pastel tonları deneyerek banyonuza daha yumuşak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tercih size kalmış!

Ve son olarak minik dokunuşlar

Tüm temizlik ve değişim faslından sonra sıra geldi minik dokunuşlara. Banyonuzu uygun fiyata yenilemenin yolu elbette dekoratif unsurlardan geçiyor. Banyo bitkileri ile banyonuzu renklendirebilirsiniz.

Yumuşak bir halı, hasır sepetler, organik pamuklu havlular ya da güzel kokulu mumlar… Tercih tamamen sizin nasıl bir banyo arzu ettiğinize bağlı.

Dileriz sizin için derlediğimiz bu 7 püf nokta ile yepyeni bir banyoya kavuşursunuz!

Top