Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Ucuz Ve Harika Dekorasyon Fikri Kara Tahtalar!

Ucuz Ve Harika Dekorasyon Fikri Kara Tahtalar!

Okul hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan ve pek çoğumuzun anılarında önemli bir yer tutan kara tahtalar, yerlerini önce mürekkepli kalemlerle yazılan sert ve parlak beyaz zeminli tahtalara, bugünlerde ise akıllı tahtalara bırakarak öğrenim dünyasından ellerini tamamen çektiler. Öte yandan çok daha geniş bir dünyaya da şimdilerde yeni yeni adım atıyorlar.

Dekorasyon dünyasının en son keşifleri arasında yer alan kara tahtalar, ucuz, kolay ve zahmetsiz uygulanma yöntemiyle hayatımıza büyük bir renk getirmeye aday bir dekorasyon fikri olarak dikkat çekiyorlar. Piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz kara tahta boyalarıyla dilediğiniz her türlü yüzeyi kara tahtaya dönüştürebilir, üzerine tebeşirle istediğiniz deseni çizebilir, yazıyı yazabilirsiniz. Üstelik tek seçeneğiniz siyah da değil, kara tahta boyalarının hemen her rengini bulmak mümkün.

Mutfağınıza neşe getirecek basit bir dokunuş

Siyah bir içecek dolabı ve parlak siyah bir buzdolabı arasında kendine yer bulan bu küçük kara tahta, içinde bulunduğu mutfağa son derece neşeli bir hava katmayı başarıyor. Dilerseniz bu örnekte olduğu gibi kara tahtanızı fotoğraflar, magnetler ya da daha başka aksesuarlarla daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Yenilemenin de en kolay yolu

Bu mutfakta ise kara tahta boyasının bir kapı üzerine uygulandığını görüyoruz. Altındaki malzeme ya da doku ne olursa olsun, yeterince düz zemine sahip herhangi bir şeyin üzerinde kara tahta boyasını kullanabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, herhangi bir şeyi yenilemek için de kullanabileceğiniz en kolay yöntem onu kara tahtaya dönüştürmek. Unutmayın ki kara tahta boyaları klasik boyalara oranla çok daha kapatıcı ve şık bir görüntü sunarlar.

Yemek odasında hoş bir rüzgâr

Kara tahtalar şık dekorasyon fikirleri için de kestirme yollar sunabiliyorlar. Bu yemek odasında oldukça geniş bir duvarın tamamı kara tahta haline getirilmiş. Tebeşirle yazılmış çeşitli yazılar ve desenlerle canlı bir dekorasyon unsuru haline gelen bu kara tahta, başka herhangi bir alternatife kıyasla hem çok daha ucuz hem de çok daha şık bir sonuç vermiş durumda.

Parlak fikirler

Kapılar, duvarlar ya da ahşap paneller sizi sınırlamasın. Kara tahtalarla yapabilecekleriniz bundan ibaret değil. Örneğin böyle bir oyun masası, çocuklarınızın aklını başından alabilir. Üstelik yapımı son derece kolay, herhangi bir konsol ya da sehpayı zorlanmadan dönüştürebilirsiniz.

Eski buzdolabınıza ikinci bahar şansı verin

Her türlü zemine uygulanabildiklerinden söz etmiştik. İşte size harika bir örnek. Eski bir buzdolabı iyi bir temizliğin ardından gelen kara tahta boyasıyla ikinci hayatına mükemmel bir başlangıç yapıyor.

Yaratıcılığa yer açın

Kara tahtalar hemen her odada basit ve şık bir dekorasyon unsuru olarak kullanılabiliyor olsalar da, en önemli kullanım alanları hiç şüphesiz çocuk odaları ve çalışma odaları. Çalışma odanızda buna benzer bir kara tahtaya yer verirseniz, duvarınızı adeta bir tür karalama defteri gibi kullanabilir, fikirlerinizi serbest bırakabilirsiniz.

Çocuğunuzun yaratıcılığı da önemlidir!

Pek çok anne baba çocuklarının olur olmadık yerlere resim yapmasından, duvarları ve mobilyaları boyamasından şikayet eder. Çocuk odasına koyacağınız bir kara tahta bu şikayetleri götürmesi bir yana, çocuğunuzun yaratıcılığı önündeki tüm engelleri de kaldıracaktır

Bambaşka bir alışveriş listesi

Kara tahtalar yalnızca dekoratif değil aynı zamanda da son derece pratik çözümler sunabiliyorlar. Alışveriş listenizi mutfağınızın duvarına yapmak, hiçbir şeyi unutmamanızı kesin olarak garanti altına alacaktır.

Top