Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Mutfaklarda Daha Canlı Renkler Sayesinde Enerjinizi Yükseltebilirsiniz!

Mutfaklarda Daha Canlı Renkler Sayesinde Enerjinizi Yükseltebilirsiniz!

Lezzetli yemeklere ve keyifli sofralara eşlik eden mutfaklar, her detayıyla incelik ve özen isteyen yaşam alanlarının başında gelir mutfaklarda daha canlı ve enerji bir hava oluşturmak ise ancak mutfaklarda canlı renkler katmakla mümkün olur.

Mutfağınıza farklı bir görünüm kazandırmak ve hareket kazandırmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. Yapacağınız küçük dokunuşlarla mutfağınızda renkli bir atmosfer yaratabilir, enerji dolu bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.

Duvarlara Canlılık Katın

Mutfağınızı daha renkli hale getirmenin en kolay yolu, duvarların rengini değiştirmektir. Kısa bir sürede, istediğiniz renge boyayabileceğiniz duvarlar, mutfağınızda gözle görülür bir değişim yaratacaktır. Mutfağınızın genel düzeniyle uyum sağlayacak sıcak bir renk ile aynı zamanda canlı bir atmosfer elde edebilirsiniz. Belli bir alanı ya da bir duvarı tamamen zıt bir renge boyayarak kontrast oluşturabilir, bu sayede, hem şık hem de renkli bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Duvar boyamak sizin için uygun değilse, duvar kâğıdı ya da renkli stickerlar kullanarak ta mutfağınıza renk katmanız mümkün olacaktır.

Mutfak Dolapları ve Mobilyalar

Mutfağınızda büyük bir alan kaplayan mutfak dolapları ve modüller, renkleri en fazla yansıtan bölümlerdir. Özellikle, parlak dolap kapaklarında kullanılan canlı renkler mutfaklara modern bir şıklık katar. Bu doğrultuda, pek çok renk ve desen seçeneğiyle bulabileceğiniz kapaklar ile dolap kapaklarınızı değiştirerek, hem yeni hem de renkli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kapaklarınızı değiştirmek istemiyorsanız, dolaplarınızı sprey boya ile boyayarak ya da kendinden yapışkanlı pvc folyolar ile kaplayarak ta renkli bir mutfak yaratabilirsiniz. Dolapların yanı sıra, tezgah arasında kullanacağınız renkli cam, mozaik, fayans veya duvar kağıtları ile göze çarpan bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Mutfak mobilyalarında yapacağınız ufak değişikliklerle de mutfağınıza farklı bir tarz ve renk katabilirsiniz. Masanızın üzerinde kullanacağınız bir örtü ya da renkli sandalyeler, güne keyifli ve enerjik bir şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır.

Renkli Aydınlatmalar

Mutfağın ferah ve aydınlık görünmesi için en önemi detay olan aydınlatmalar, renkli bir görünümü de tamamlayan ögelerdir. Mutfak dekorasyonuyla uyum sağlayacak renklerde bir sarkıt, mutfağınızın havasını bir anda değiştirirken, tamamen zıt bir renk seçimiyle de dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Mutfağınızda doğal ve yumuşak bir renk arıyorsanız, doğal gün ışığı veren renkli ampulleri tercih ederek, mutfağınıza sıcaklık katabilirsiniz.

Mutfak Tekstili

Mutfakta kullandığınız tekstil ürünlerini renklendirerek, daha canlı bir görünüm elde etmeniz mümkün. Renkli ve desenli mutfak perdeleri ya da dekoratif tüllerle mutfağınızda çarpıcı bir etki yaratabilir, pencerelerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Yine mutfak renkleriyle uyumlu bir halı ile zemine hareket katabilirsiniz. Uyumlu renk ve dokudaki peçete, havlu ve kurulma bezi gibi ürünlerle de istediğiniz renkleri mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Beyaz Eşya ve Aksesuarlar

Vintage dekorasyon temasını yansıtan renkli eşyalar mutfaklara sevimi bir hava katar. Sizde, mutfağınıza farklılık ve renk katmak içi beyaz eşyalarınızı renklendirmeyi deneyebilirsiniz. Beyaz eşya stickerları ya da yapışkanlı folyolar ile eşyalarınızı istediğiniz renkte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Renkli aksesuarları ve mutfak eşyalarını mutfağın uygun bir alanında sergileyerek, renkli bir mutfağa kavuşabilirsiniz. Bu alanı oluşturmak içinde duvara monte edeceğiniz dekoratif raflardan faydalanabilirsiniz.

Top