Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Mutfak Dekorasyonu!

Mutfak Dekorasyonu!

Mutfak dekorasyon trendleri beraberinde yeni bir soluk ve bakış açısı getiriyor. Eskiden olduğu gibi tek tip güzellik ve dekorasyon anlayışını dayatmak yerine bireysel zevkleri ön planda tutan “kişiselleştirilebilir” mekânlar yaratma arzusu öne çıkıyor. Bu trendin rüzgârıyla bağlantılı olarak klasik renk ve doku kullanımları da tahtlarını terk ediyor.

Çarpıcı, hatta neon renkler dekorasyonda kendini göstermeye başlarken beton ve farklı metaller de mutfaklarda ilgiyi üzerlerine topluyor. Armatürler ve dolap kulpları farklı metal kullanımları ve farklı formlarla kendi varlıklarını hissettirmeye başlıyor.

Daha özgür mutfaklar, daha özgür renkler

Klasik mutfaklardan vazgeçemeyen ama trendleri evinde uygulamayı sevenler, parlak beyazların yanına geçmişte çok kullanılmayan mavi, sarı ve pembenin pastel ve yumuşak tonlarını ekliyor.

Deniz mavisi, gökyüzü mavisi… Hangi maviyi seçiyorsanız şanslısınız. Renk paletinin süt mavisinden koyu laciverte kadar olan tüm tonları mutfaklarda yer alabiliyor. Özellikle doğal bejler ve altın renkleriyle yan yana getirildiğinde hem elegan hem çarpıcı bir stil sergiliyor. Altın rengi seçilen armatürler ise ışıltısıyla göz dolduruyor.

Açık rafların gücü

Artık mutfaklarda her şeyi kapalı dolapların ardına saklamanız gerekmeyecek. Dekoratif farklı objeler eklemeksizin, mutfak eşyalarınızı dekoratif obje olarak kullanma olasılığınız doğuyor. Açık raf sistemleri, mutfaklarda işleri kolaylaştırırken, eşyaları takım kullanma zorunluluğuna da son veriyor. Rengârenk tabaklar, farklı form ve renklerdeki bardaklar, bakır tencere ve tavalar işlevsellikleriyle olduğu kadar görünümleriyle de mutfak dekorasyonunuza hizmet ediyor.

Açık raflarda sergilenen bir başka öğe ise yeşil bitkiler. Mutfağın havasına organik bir dokunuş katan yeşillikler; fesleğen, nane gibi yenebilir bitkilerden seçilerek kokusu, görüntüsü ve tadıyla pek çok işi aynı anda görebiliyor.

Aydınlatmaları saklayın!

Yeni mutfaklarda tepeden aydınlatma yok. Aydınlatma işi, gözü yormayacak, yer kaplamayacak gizli LED aydınlatmalara devrediliyor. Dolap altlarına asılan LED şeritler, tezgahın altına takılan küçük ampuller ve alçıpana yerleştirilen gizli ışık kanallarının verdiği yumuşak ışık daha huzur dolu ve rüya gibi bir pişirme ve yeme alanı sunuyor. Özellikle bu tarz aydınlatma ile kullanılabilen cilasız, doğal dolap kapakları ve pirinç aksesuarlarla, mutfak dekorasyonu, oturma odasıyla yarışır hale gelebiliyor.

Yeni mutfak dekorasyonlarında yükselen trend “kişiselleştirilebilirlik” kişiye sonsuz seçenekler sunuyor. Beton tezgâh ve gri dolaplar mı istiyorsunuz? Artık olabilir. Bir duvarınızı yosunlar ve çeşitli yeşilliklerden oluşan dikey bir bahçe gibi mi görmek istiyorsunuz? Artık mümkün! Siz sadece düşünceleriniz özgür bırakın ve içinizdeki sesi dinleyin.

Top