Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Mutfak Dekorasyonu İle Fikir Veren Ünlü Filmler..

Mutfak Dekorasyonu İle Fikir Veren Ünlü Filmler..

Kimi kalabalık sofraları, kimi dekoratif tasarımı, kimi ise eğlenceli atmosferi ile mutfak dekorasyonunuza ilham verecek o filmleri sizler için araştırdık. Mutfak dekorasyonu hem ev sahiplerinin konforu hem de ev dekorasyonunun tamamlanması için hayati bir önem taşır. Şık bir mutfak misafirlerin ağırlanabileceği sıcacık sofralara ev sahipliği yapabilir, ancak ufacık bir dekorasyon hatası ev sahiplerinin ve misafirlerin keyfini kaçırır. Siz de mutfaklarınızda şıklık ve konfor arayanlardansanız, yerli ve yabancı filmlerde tanık olduğumuz mutfak tasarımlarından ilham alabilirsiniz.

Bir Ömür Yetmez

Mutfak ve yemek denince akla gelen ilk filmler, Ferzan ‌Özpetek filmleridir. İtalyan sinemasının öncü yönetmenlerinden ‌‌Özpetek’in Cahil Periler, Karşı Pencere, Bir Ömür Yetmez gibi birçok filminde sofralar oyuncularla baş rolü paylaşır. Siz de kontrast renklerin uyum içinde yer aldığı modern bir mutfak düşlüyor, geniş bir masada arkadaşlarınızda eğlenebileceğiniz sofraların hayalini kuruyorsanız, o filmlerden Bir Ömür Yetmez’in mutfak tasarımını örnek alabilirsiniz. Beyaz ve siyahın uyum içinde kullanıldığı mutfak, yoğun aksesuar kullanımı ve ankastre beyaz eşyaları ile size ilham verebilir.

Issız Adam

Bir restoran işletmecisinin başrolünde olduğu Çağan Irmak filmi Issız Adam, mutfakta klasik dolap kullanımı istemeyenler için ilham kaynağı olabilir. Filmde, kapaklı dolaplar yerine rafların kullanıldığı mutfakta siyahın hakimiyeti dikkatleri çeker. Genellikle açık renklerin kullanıldığı mutfaklara alternatif bir tarz getirmek isterseniz ve mutfağınız yoğun ışık alıyorsa, siz de siyahın gücünden yararlanabilirsiniz.

‌Julie & ‌Julia

Mutfağın ana mekan olarak kullanıldığı ‌Hollywood filmlerinin en bilinen yapıtlardan biri ‌Julie & ‌‌Julia’dır. Mutfak dekorasyonu konusunda tabularınızı yıkacak pek çok detaya sahip olan filmden, aile sıcaklığı sunan mutfak fikirleri edinebilirsiniz.

La La ‌Land

Son yılların en etkileyici romantik filmlerinden olan La La ‌‌Land; yalnızca müzikleri, oyunculukları ve senaryosu ile değil, sanat grubunun çalışmaları ile de uzun süre konuşulmuştur. Mutfağınızda etnik dekoratif ögeler kullanmak istiyor, hem nostaljik hem de oryantal formları bir arada etkileyici kılmanın yollarını arıyorsanız, mutfak dekorasyonu için La La ‌‌Land’i yeniden izlemelisiniz. Çiniler sizce de mutfağınıza çok yakışmaz mı?

‌It’s ‌Complicated

Mutfak dekorasyonu ‌minimalist çizgilerde olmalı diyenlerdenseniz, ‌It’s ‌‌Complicated’a mutlaka göz atmalısınız. Sade döşenmiş, ancak göz alıcılığından hiçbir şey kaybetmeyen mutfak ve yemek alanı sizin de evinize ilham kaynağı olabilir. Gri, bej ve beyaz renkler temiz bir görünüm için oldukça idealdir. Göz yormayan, ferah bir mutfak için metalik avizeleri gözden kaçırmamalısınız.

‌Practical ‌Magic

Victorian tarzdaki mutfak, ‌Los ‌Angeles’ta kurulan en iyi mutfak setlerinden biri olarak hatırlanır. Siyah yerler ve kontrast dolaplarla ahşap sıcaklığını taşıyan mutfak, geniş alanlar için örnek teşkil edebilir. Ada tarzı modern tasarımları klasik stille bir araya getirebilir, mutfakta harikalar yaratabilirsiniz.

Top