Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Küçük Evlerimize Çalışma Odası

Küçük Evlerimize Çalışma Odası

Küçük Evlerimize Çalışma Odası

Günümüz şartları gereği yoğun iş tempolarını evlerimize taşımak zorunda kalabiliyoruz. Bu da hemen hemen her evde bir çalışma odası ihtiyacını doğuruyor. Okul yıllarından itibaren zamanımızın neredeyse çoğunu geçirdiğimiz çalışma alanlarının ön plana çıkan bir özelliği de şayet kalabalık bir ailede yaşıyorsanız, evinizin gürültüden uzak bir alanında konumlandırılması.

Geniş ve çok odalı evlere sahip olanlar için belirttiğimiz özelliklere sahip bir çalışma odası hazırlamak zor olmayacaktır. Evden çalışmayı seven ya da kendine ait düzenli bir bölümü olsun isteyenler ama küçük evlerde yaşadıkları için bu isteklerini bir türlü gerçekleştiremeyenler, küçük ama kullanışlı çalışma alanlarını nasıl dekore edebilirsiniz işte müthiş fikirler!

Küçük evlere sahip olanlar için eşyalarını istedikleri alana yerleştirmek bile bazen çileye dönüşebiliyor. Aslında uygun ölçülere sahip mobilyalar ile bu sorunu çözmek ve küçücük dediğiniz evlerinizde ferah alanlar elde etmek mümkün. İşte bu noktada ufacık evlerde atıl kalan alanları, dekoratif detaylar ile nasıl kullanılabilir alanlara çevirebilirsiniz anlatmaya başlayalım.

Kalabalık bir aileniz ve küçükte bir eviniz varsa ilk tespit evin sessiz köşesini bulmak olacak. Her gün içinde yaşanılsa da, evlerimizde çalışma bölümü olarak değerlendirilecek küçük ama sakin bölümleri küçük bir keşifle bulmanız mümkün olacaktır. Yatak odanızın ya da misafir odanızın unutulmuş bir köşesi, salonların ücra köşeleri ya da kapalı terasların bir bölümü gibi alanları ilginç dekorasyon fikirleri ve mobilyaları ile kullanışlı alanlara dönüştürmek mümkün.

alışma alanı olarak uygun mekan seçiminden sonra sıra mobilya tercihinde. Köşeli olan alanları tercih ettiğinizde, mekanı uygun kullanabilmek için köşeli mobilyaların tercih edilmesi hem yerden tasarruf sağlarken hem de işe yaramaz gibi görünen alanı kullanışlı hale getirmenizi sağlayacaktır. Diğer bir kullanışlı fikir ise minnoş evlerin kurtarıcısı açılıp kapanabilen mobilyalar ya da katlanabilir çalışma masasını da içerisinde bulunduran kitaplıklar. Ayrıca gömme dolaplara sahip evlerde, dolap içine monte edilebilen çalışma masaları da düşünülebilir.

Aşırı küçük olmayan ve boşta durduğu için değerlendirmek istediğiniz köşelerinizde ise küçük ayrıntılarla modern ve kullanışlı çalışma alanlarına sahip olabilirsiniz. Salonunuzun kullanmadığınız bir köşesinde oluşturacağınız alanlarda mantar pano, unutulmaması gereken notlar için küçük bir tahta ya da zevkinize uygun küçük ayrıntılar ile hem çalışabileceğiniz hem de evin bütünüyle uyumlu olacak dekorasyonlar yapmak artık zor değil.

Modern çizgilerin yer aldığı mobilyalar sayesinde evinizde kullandığınız birçok mobilyanın gizli bölümleri ile yerde tasarruf sağlamakta kolay. Diğer odalarına göre geniş bir salona sahip bir evde yaşıyorsanız kolon aralarına raflar koyarak kitaplığa dönüştürebilir ve yanı başına eklediğiniz uyumlu bir masa ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Yine salonlarınızın tek bir duvarını kitaplık olarak kullanarak katlanabilir bir masa ile ya da bir kitaplığın uygun bir bölümüne monte edilen masa ile kendinize özel alanlar tasarlayabilirsiniz.

Top