Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Küçük Evler De Yılbaşı Dekorasyonu!

Küçük Evler De Yılbaşı Dekorasyonu!

Yılbaşı gecesine sayılı zaman kala kimi dışarıda eğlenme planları yaparken, kimi ise evde kalmayı tercih ediyor küçük evler de yılbaşı dekorasyonu ise düşündürücü olabiliyor . Evde kalanlar içinse hiç kuşkusuz bu sürecin en eğlenceli yanları arasında yılbaşına özgü süslerle evi donatmak yer alıyor. Evin gereğinden fazla küçük olması ise bazen süsleme işini oldukça zorlaştırabiliyor.

Sonuç olarak, yılbaşının en önemli simgesi olan çam ağacını küçücük bir evin ortasına yerleştirmek, evde adım atacak bir yerin bile kalmamasına sebep oluyor. İşte bu yüzden sizi bu sıkıntıdan kurtaracak ve akşamınızı keyifle geçirmenizi sağlayacakküçük alanlar için yılbaşı dekorasyonu önerileri;

Ortamı aksesuarlarla zenginleştirin

Evinizin küçük olması, yılbaşı ağacından mahrum kalmanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bu yüzden masaüstü şeklinde satılan yılbaşı ağaçlarından alabilir, hatta kendin yap işleri için satılan malzemeler yardımıyla süslemeleri kendiniz bile yapabilirsiniz. Ayrıca güzel bir süsleme eşliğinde hazırladığınız yemek masasında,  minyatür yılbaşı ağaçlarını süs olarak yerleştirip, dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Boş duvarları ve tavanı değerlendirin

Küçük evleri kullanışlı bir hale getirmenin en iyi yollarından biri olan duvarları, aynı zamanda yılbaşı süslemeleri için de kullanabilirsiniz. Buna göre satın alabileceğiniz ya da evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz minik çelenkleri duvarlara yapıştırarak hoş bir yılbaşı konsepti oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde küçük alanlar için yılbaşı dekorasyonuyaparken tavan da değerlendirebileceğiniz en kullanışlı bölümler arasındadır. Özellikle sarkıt şeklindeki ışıklar ve mumlar için tavanı kullanarak, evdeki alanı rahatlatabilirsiniz.

Yılbaşı konseptli ayrı bir bölüm yapın

Tüm evi komple yılbaşı süslemeleri ile donatmak zorunda değilsiniz. Buna göre evin bir köşesinde konsol, sehpa ya da dolap gibi bir mobilyanın üzerine yiyecek ve içeceklerinizi yerleştirebilir; arka kısımları ise dilediğiniz şekilde yılbaşı süslemeleriyle dekore edebilirsiniz.

Evdeki objelerden yardım alın

Hem daha az para harcamak hem de evde yer açmak adına, süsleme için evde bulunan objelerden yardım alabilirsiniz. Örneğin, artık kullanmadığınız kavanozlarda hasır ipler ve yılbaşı süsleme aparatlarıyla farklı bir görünüm yakalayabilir, kavanozların içine çam ağacı dallarından serpiştirebilirsiniz.

Avizelerinden büyüsünden faydalanın

Evdeki her eşya sizin yaratıcılığına bağlı olarak yılbaşı konsepti için hazırlanmayı bekliyor. Eğer tavanda birçok kolu olan avizelere sahipseniz, yılbaşı süslemeleriniz için bu kollardan yardım alabilir, bu sayede evde yer kaplamadan yılbaşı konsepti yaratabilirsiniz.

Siz de küçük alanlar için yılbaşı dekorasyonufikirleri ile kısa sürede evinize gecenin konseptine uygun bir görünüm kazandırabilir, geniş ve konforlu bir alanda yılbaşı kutlamalarının tadını çıkarabilirsiniz.

Top