Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Kahve Köşesi İçin Öneriler!

Kahve Köşesi İçin Öneriler!

Sabah kahve içmeden uyanamıyorum cümlesini hayatınızda mutlaka en az bir kez duymuşsunuzdur kahve köşesi ise bunun için ideal alanlardır. Eğer bir kahve tutkunuysanız eviniz gün içinde sık sık kahve kokusuyla doluyordur. Bu keyfi daha da güzelleştirmek isteyenler evlerinde bir kahve köşesi yaratabilirler. İster mutfağınızda ister başka bir alanda… Mis kokulu o kahve köşenizi yaratabilmeniz için işte size 5 öneri.

Tebeşir Tahtalar İle Yaratıcı Çözümler

Kahve dükkanlarının çoğunda karşılaştığımız tahtaları mutfağınızda kahve keyfiniz çıkarmanızda size yardımcı olabilir.Üzerine yazacağınız tarifler ile mükemmel kahve oranını asla kaçırmayacaksınız!

Sınırlı Alanları Değerlendirin

Küçük bir mutfağınız var ancak kahve köşenizden vazgeçemiyorsanız kahve kapsüllerini ve en sevdiğiniz kupalarınızı asarak alandan yer kazanabilir, kahve keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Kullanın

Farklılıklar ile dekorasyonuna hoş bir görünüm katabilirsiniz. Normal askılardan sıkıldıysanız kahve kaşıklarından kendi askını yaratabilirsiniz!

Sevdiğiniz Renkleri Aralara Katın

Sevdiğiniz renkleri beyazın ağırlıkta olduğu kupalarınızın arasına katabilir, kahve köşenize sevimli dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Acil Durum Alanı

Evde kahve bittiğinde ne yapacağını bilemeyen kahve tutkunları için esprili çözümler kahve köşenize neşe katacak!

Top