Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

İstanbul’a Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler!

İstanbul’a Taşınmak İsteyenlerin Bilmesi Gerekenler!

İstanbul‘a alışmak için bazılarına birkaç dakika yetse de bazılarına yıllar gerekebilir. İstanbul, trafiği ve hayat pahalılığı gibi dezavantajlarına rağmen kendini çok sevdirir. Bir şehirden bir şehire taşınmak, maddi ve manevi zor bir süreç olsa da İstanbul’a taşınmak, sizi korkutmasın. Uğruna bir çağı kapattırıp bir çağı açtıran, içinde yüzyıllardır türlü hikayeyi barındıran muhteşem şehir İstanbul’da yaşamaya karar verdiyseniz hayatınızda yepyeni bir sayfa açacaksınız demektir. Bilmeniz gereken bir kaç ipucuyla siz de İstanbul’da olmaktan mutlu olanlar arasına katılabilirsiniz.

Eviniz ile İşiniz Mümkün Olduğunca Birbirine Yakın Olsun

İstanbul‘un en büyük sorunu trafik sorunudur. Üstelik İstanbul trafiğinin nasıl ve ne zaman olduğuna dair genel bir algoritması da yoktur. “Şuan trafik yoktur.” dediğinizde saatlerce trafikte kalabilir, “Çok trafik vardır.” dediğiniz bir anda ise akıcı bir trafik ile karşılaşabilirsiniz. Çoğunlukla trafiğin yoğun olduğunu bilmenizde fayda var. Bu yüzden ev ile iş arasındaki mesafenin olabildiğince az olmasına dikkat edin. İşiniz ile aynı yakada ev tutmaya çalışın. Yoksa saatlerinizi trafikte geçirmeniz gerekebilir.

Ev Tutarken Çocuğunuzun İhtiyaçlarını Göz Önünde Bulundurun

Çocuklarınız varsa onların da oyun alanının olabilmesi için sitede ev tutmayı tercih edebilirsiniz. Bahçelerindeki parkları, site güvenlikleri ve bisiklet gibi araçları sürme imkanlarıyla siteler, çocuklara uygun ortamlar sunar. Eğer sitede oturamayacaksanız tuttuğunuz eve yakın park ve bahçeler olmasına dikkat edebilirsiniz. Çocuğunuzun uzun saatler trafikte kalmaması için de okulunu mümkün olduğunca evinize yakın bir bölgeden seçebilirsiniz.

Alışveriş Noktalarına Yakın Bir Ev Tercih Edebilirsiniz

İstanbul‘da ulaşım zorluğu ve zamanın önemi sebebiyle günlük ihtiyaçlarınızı evinize yakın bir yerden temin edebilmeniz oldukça önemlidir. Bu yüzden semtin çarşısına ya da bir alışveriş merkezine yakın bir ev hayatınızı epey kolaylaştıracaktır.

İstanbul’daki Toplu Taşıma İmkanınızı Unutmayın

İstanbul’daki vapur, metro, tramvay, Marmaray gibi toplu taşıma imkanları özel arabanıza kıyasla zamandan kazanç sağlar. Ulaşım seçenekleri özellikle Taksim, Kadıköy gibi hafta sonu hoşça vakit geçireceğiniz yerlerde arabayı park etme sorunundan da sizi kurtarır.

İstanbul’un Tadını Çıkartın

İstanbul’a gelenler ilk zamanlar İstanbul’u çok gezse bile zamanla hayatın yoğun temposuna kapılarak şehri keşfetmeyi ikinci plana atabiliyor. Her köşesinde bitmeyen tarihi, boğazının serin ama yüreklere dokunan rüzgarı ve geçmiş ile şimdiyi harmanlayan büyüleyici atmosferi ile boş zamanların dolu dolu geçirilebileceği bir şehir olan İstanbul’un keyfini sürmek de önemlidir. Taşındıktan sonra ne kadar zaman geçerse geçsin unutmayın; “İstanbul’u ne kadar yaşarsanız o kadar seversiniz.”

Top