Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Düzenli Bir Ev İçin Olması Gereken Noktalar Nelerdir?

Düzenli Bir Ev İçin Olması Gereken Noktalar Nelerdir?

Herkes her şeyin yerli yerinde olduğu, düzenli ve tertipli bir ev hayal ediyor. Fakat günlük koşuşturma içinde bu her zaman mümkün olmuyor. Dağınıklığı ve karmaşayı evinden uzak tutmayı başaran tanıklarınız var ve bunu nasıl başardıklarını merak mı ediyorsunuz? Evde düzenli olmak için 3 yöntem ile bu zor değil. Üstelik bu yöntemleri uygulamanız için büyük bütçeler ayırmanız ya da zamanınızın önemli bir kısmından feragat etmeniz de gerekmiyor. Yöntemleri etkili bir şekilde uygulamaya geçtiğinizde dağınıklığın evinizden sonsuza dek uzaklaştığını siz de görebilirsiniz.

Evde düzenli olmak için 3 yöntem içinden en bilineni: çekmeceler

Dağınıklığı ortadan kaldırmanın en etkili yöntemlerinden biri çekmecelerden faydalanmaktan geçiyor. Evinizin belirli köşelerinde biriken fazlalık eşyaları çekmeceleri kullanarak saniyeler içinde yok edebilirsiniz. Fakat çekmeceler bazen evinizi düzenlemede yetersiz kalabiliyor. Bunun başlıca sebebi evde yeterince çekmece bulunmamasından kaynaklanıyor. Siz de alt kısmı boşta kalan sehpa ve masalarınıza ekstra çekmece ilave ederek bu sorunun kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Çekmece monte etmekle uğraşmak istemiyorsanız dekoratif kutular edinebilir, açık durumda olan raflarınıza yerleştirerek çekmece işlevi kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Dekoratif kutuları yataklarınızın altlarına, dolap üstlerine ya da dolaplarının alt kısımlarında bulunan atıl alanlara bile yerleştirebilirsiniz. Eğer çekmece içlerinin de her zaman düzenli olmasını istiyorsanız düzenleyici pratik ürünlerden yararlanabilir ya da elinizdeki malzemelerle pratik düzenleyiciler yapabilirsiniz.

Kıyafet ve aksesuarlar için ideal çözüm: kancalar

Kancalar, uygulaması en pratik yöntemler içinde bulunuyor. Uygun fiyatları ile ön plana çıkan ürünler, neredeyse her yüzeye uygulanabiliyor. Üstelik dağınıklığın önemli bir kısmını oluşturan kıyafet ve aksesuarları pratik bir şekilde düzenlemenizi sağlıyor. Genellikle duvarda kullanılan kancaları, dolap kapaklarında ve gözlerinde kullanabilirsiniz. Ceket, gömlek gibi kıyafetlerinizi direkt olarak kancalar üstüne asabilir, kolye gibi kolay dolaşabilen aksesuarlarınızı pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Şapka, şemsiye, anahtar, çanta ve aklınıza gelebilecek pek çok eşyayı asabilirsiniz. Tekli kancalarla birlikte dilerseniz evin muhtelif yerlerine yan yana dizilmiş kancalardan oluşan askılık modellerini monte edebilir, dilsiz uşak gibi alternatifleri evin girişi ya da fazlalık eşyaları yerleştirdiğiniz odalarda değerlendirebilirsiniz.

Dağınıklığı hızlıca ortadan kaldırmanız gereken durumlar için: sepetler

Dekoratif sepetler, dağınıklıklardan hızlıca kurtulmak istediğiniz durumlarda etkili bir silah olarak kullanılabiliyor. Her ne kadar işlevi dekoratif kutuları çağrıştırsa da dağınıklığı gizlemekten çok daha fazlasını sunuyor. Büyük boy sepetleri özellikle salon ve yatak odası gibi geniş alana sahip odalarda değerlendirebilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız pek çok çeşidinin bulunduğu sepetler, çocukların oyuncakları gibi daha büyük hacme sahip yayıntıları kaldırma konusunda son derece başarılı oluyor. Odada fazlalık olan her şeyi sepetlerin içine doldurmak dağınıklığı ortadan kaldırmaya yetiyor. Son derece şık tasarımları olan sepetler, dekorasyona renk katmanıza da yardımcı oluyor.

Top