Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

60 günlük ilk  ilan BİZDEN!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image
Duş Perdesi Mi Duşakabin Mi

Duş Perdesi Mi Duşakabin Mi

Duş Perdesi Mi Duşakabin Mi

Trendler Değişiyor Duş perdesi Banyolarımızı Değiştiriyor

Uzun bir süre boyunca duşakabinler banyolarımızın önemli parçalarından biriydi. Şık göründüğünü, banyoya güzel bir hava kattığını düşündük. Aslında çok da haksız sayılmazdık, sürgülü cam kapılar banyolara değişik bir hava katıyordu. Ama her zamanki gibi moda hızla değişiyor, insanlar değişiyor, trendler değişiyor. Doğal olarak banyolarımız da değişiyor. Şimdi sizlere duş perdesi tercih etme sebeplerinden kısaca bahsedeceğiz.

Temizliği kolaydır

Öncelikle duşakabinlerin temizliği gerçekten çok vaktinizi alabilir. Kireç tutar, üzerinde lekeler oluşur. Bir süre sonra üzerlerinde bakteri gelişimi de görülür. Sağlık açısından da sizin için risk yaratır. Banyoların hijyenik olmasını sağlamak biraz uğraş ister ve değerli zamanınızı bunlara ayırmak istemezsiniz. Oysa duş perdesi kolayca sökülüp makinede yıkanabilir. Daha hijyeniktir ve düzenli yıkandığı için üzerlerinde bakteri oluşmaz. Temizliğe ayırdığınız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Hızla akıp giden hayatta bir de duşakabin mi temizleyeceksiniz?

Değişim!

Duş perdesi renginden, deseninden sıkıldıysanız eğer cüzi ücretleri sayesinde hemen istediğiniz renk ve modelle değiştirebilirsiniz. Güncel modalara ayak uydurmuş hem de banyo yaparken sürekli aynı şeye bakmamış olursunuz. Elinizin altında zevkinize uygun binlerce model var. Peki ya duşakabininizden sıkıldığınızda ne yapacaksınız? Yenisini almak pahalı, eskisini söktürüp yerine yenisini taktırmak ise bir dünya işçilik masrafı. Kendi kendinize bile basitçe söküp yerine yenisini takmak varken neden uğraşasınız ki?

Daha geniş bir banyo

Bir de küçük banyoları gözümüzün önüne getirelim. Duşakabinler, duş perdelerinin aksine sıkışık, daracık bir banyoyu olduğundan daha da küçük gösterir. İçiniz sıkılır, duvarlar üstünüze üstünüze gelir. Üstelik duş aldığınız alanı da daraltır. O küçücük banyoda çocuğunuzu yıkamak zorunda kaldığınızı düşünün. Ya da evcil hayvanınızı, eliniz oraya buraya çarpar, şişeleri devirir, kapıya sıkışırsınız. Ama duş perdesi varsa en küçük banyolar bile daralmaz.

Dar yerleri sevmiyorsanız ya da kapalı kalma korkunuz varsa duş perdesi tam size göredir. Cam bir kabinin içinde sıkışıp kalmayacağınız için kendinizi daha özgür ve kısıtlanmamış hissedersiniz.

Rahat kabin temizliği

Genel olarak banyolar küçük olur ve duşakabinle iyice küçülür. Bu nedenle banyonuzda rahat hareket edemeyebilirsiniz. Sıra kabinin temizliğine geldiğinde ise sizi zorlu bir süreç bekler. Temizliğe başlamak bir eziyete dönüşebilir. Bir duş perdeniz olduğunda ise kolayca yana çekip rahatça kabinin her yerini temizleyebilirsiniz.

Sözün özü, duşakabinler artık moda değil, bir yük. Siz en iyisi mi bir duş perdesi alın ve kolaylığını doya doya yaşayın.

Top