Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyon da Rulo Kağıt Modası

Dekorasyon da Rulo Kağıt Modası

Dekorasyon da Rulo Kağıt Modası

Yapışkanlı rulo ile mutfak dekorasyonu yapmak, son yıllarda ev dekorasyonuyla ilgilenenlerin en beğendiği fikirler arasında yer alıyor. Sihirli bir değnek gibi dokunduğu mutfakları hızla değiştiren yapışkanlı rulo kağıtları, desen ve renk çeşidi açısından da oldukça zengin seçenekler sunuyor.

Mutfaklarda mucizevi değişimler

Yapışkanlı rulo ile mutfak dekorasyonu, mutfaklarınızın havasını bir anda değiştirmek için harika bir yöntem. Mutfak dolaplarınızı yapışkanlı rulo kağıt ile kaplayarak bambaşka bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Hızlı ve çok ekonomik olmaları, yapışkanlı rulo ile mutfak dekorasyonu yöntemini hızla yayılan bir akıma dönüştürüyor.

Mutfak dolabınızı nasıl kaplayacağınız konusunda kararsız iseniz, size ilham vermesi için topladığımız fikirleri mutlaka incelemelisiniz.  Hayatımızı kolaylaştıran kağıtlar raf kağıdı, yapışkanlı folyo ya da yapışkanlı duvar kağıdı gibi farklı isimlerle adlandırılsalar da dekorasyonda birçok işe yaraması hepsinin ortak özelliği olarak biliniyor.

Mutfak dolapları için 6 iyi fikir

Mutfak dolaplarınızın kapaklarını sevdiğiniz bir renkte yapışkanlı rulo ile tamamen kaplayabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın yüzeyi düz ise çok iyi sonuç alabilirsiniz.

Mutfak dolaplarınız düz renk ise ve renginden memnunsanız, küçük bir detayla çok fark yaratabilirsiniz. Dolapların altında yer alan bant bölümüne çok renkli bir yapışkanlı kağıt uygulayabilirsiniz. Böylece kontrast oluşturur ve çarpıcı bir görünüm sağlarsınız.

Mutfak dolaplarınızda düz renkli bir seçim yerine duvar kağıdı desenlerini kullanabilirsiniz. Böylece tüm mutfağınız bambaşka ve sanatsal bir görünüme kavuşabilir.

Mutfak dolaplarınızın kendisine ait ahşap dokusu ile yapışkanlı rulo kağıdı birlikte kullanabilirsiniz. Dolabı tamamen kaplamak yerine iki renkli desenler yaratabilirsiniz.

Mutfak dolaplarınızın rengini değiştirmeden, dolap içine hareketli desenlerde çarpıcı bir görünüm yaratabilirsiniz. Bardak rafının arkasında kalan bölüme çarpıcı bir fon oluşturabilirsiniz.

Siyah ve beyaz gibi iki zıt rengi bir arada kullanarak geometrik desenler oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda modern ve eğlenceli bir atmosfer yaratacağını göreceksiniz.

Denemekten korkmayın

Yapışkanlı rulo kağıtlarını sökmek isterseniz, yüzeyde hiç iz bırakmadan tekrar çıkarılabiliyor olmanız, yapışkanlı kağıtların en iyi özelliklerinin başında geliyor. Fikrinizi değiştirirseniz, mutfak dolaplarınızı eski haline döndürmeniz çok kolay. Aynı şekilde dolaplarınızı istediğiniz zaman tekrar başka istediğiniz bir renge dönüştürmeniz de.

Uygulama hızı ve fiyatlarıyla sınırsız bir özgürlük sağlayan yapışkanlı rulo kağıtlar, dekorasyona ilgisi olan herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Ayrıca rulo kağıtlar sadece renk değiştirmek için değil, mutfak dolaplarını boya gibi etkilerden korumak amacıyla da sıkça kullanılıyor.

Dekorasyon da Rulo Kağıt Modası

Top