Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Dekorasyon Da Doğanın En Güzel Sembolüdür Ahşap!

Dekorasyon Da Doğanın En Güzel Sembolüdür Ahşap!

Ahşap dekorasyon ürünlerinin güzelliğinden asla vazgeçmememiz gerektiğini tekrar hatırlıyoruz çünkü doğanın en güzel sembolüdür ahşap.

Karmaşık ve sıkıcı şehir hayatının yarattığı stresten uzaklaşmak için sakin ve huzurlu yaşam alanlarına ihtiyaç duyuyorsanız, ahşabın sakinliğini ve pozitif enerjisini evlerinize taşımanın tam zamanı. Doğal dokusu ve sıcak görünümüyle mekânlara canlılık katan ahşabı ev dekorasyonda kullanarak, kontrast etkisinin cazibesini yansıtan şık alanlar oluşturabilirsiniz.

Gerek geleneksel, gerekse modern mimaride kullanılan bir yapı malzemesi olan ahşap, sağlıklı ve dayanıklı yapısıyla, yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Dış mekânların yanı sıra, iç mekân dekorasyonunda da tercih edilen ahşap, doğal ve sıcak dokusuna eşlik eden dekoratif görünümüyle, fark yaratan tasarımlara imza atar. Zeminden mutfağa, kapı ve pencerelerden aksesuarlara varıncaya dek pek çok alanda öne çıkan bu yapı malzemesi, huzur ve enerjiyi bir arada sunan özgün bir atmosfer sağlar.

Dekorasyonda Ahşap Hâkimiyeti

Ev dekorasyonunda doğallığı yansıtmanın en iyi yolu olan ahşap, rengi ve dokusu itibariyle, yaşam alanlarına sıcaklık ve enerji katar. Doğru aydınlatma ve kombinasyonlar doğrultusunda mükemmel sonuçlar oluşturan bu ürünler, dikkat çekici bir ev dekorasyonuna sahip olmanızı sağlar.

Farklı şekil ve tarzlara yönelik ürünlerle öne çıkan ahşap, bu açıdan, evin pek çok bölümünde kendini gösterir. Zemin döşemesi olarak, yaşanan mekanlara sıcak ve samimi bir hava katan bu ürünler, mobilyalarda kullanıldığında ise doğallığı konforla birleştiren bir stil meydana getirir. Aydınlatmayı bütünleyen ahşap stor perdeler, odadaki ışık dengesini doğallığıyla dengeleyerek, daha ferah ve aydınlık bir alan yaratır.

Mutfak dekorasyonunda ahşabı tercih ederek, son dönemlerin popüler trendleri arasında yer alan country ve rustik tarzda bir mutfağa sahip olabilir, ahşabın mutfağınıza getirdiği doğal görünüm keyfini çıkarabilirsiniz. Dubleks bir eviniz varsa, doğal ahşabın kullanıldığı merdivenlerle doğanın gücünü ve enerjisini evinizde hissedebilirsiniz. Ayrıca, ahşap sanatının farklı örnekleriyle zengin ve estetik bir duruş sergileyen ahşap kapılarla, ihtişamlı bir eve kavuşabilirsiniz.

Detaylarda Öne Çıkan Ahşap Şıklığı

Farklı beğeni ve tarzlara hitap eden ahşap dekorasyon ürünleri, istediğiniz şık ve sıcak ev atmosferini yakalamanıza yardımcı olur. Bu doğrultuda, büyük çapta bir dekorasyon değişikliği söz konusu değilse, küçük detaylar ve dokunuşlarla da ahşabın enerjisi ve sıcaklığını evinize taşımanız mümkün olacaktır. Ahşap kitaplık modelleri ile dinlenme ve okuma odalarınıza canlılık katabilir, masa ve sehpalar ile odalarınıza doğallık katabilirsiniz. Dekoratif raf modelleri ile aksesuarlarınız için sıcak ve samimi bir alan yaratabilir, evinizin farklı bölümlerine yerleştireceğiniz ahşap saksı ve tablolar ile yaşadığınız mekanlarda rustik bir şıklık oluşturabilirsiniz

Top