Mornot İlan
image

MorNot İlan

Al, Sat, Kirala, Açık Artırmaya Katıl, 2.ci el Ürünleri Bul. Ürünlerini Hemen Sat Para Kazan, Ne Ararsan Burada.

Türkiye’nin Yeni İlan Sitesi!….

Haydi Sen de Katıl …..

image
image
Spor Ürünler de İndirim Fırsatı!....image
image
image

Konumumuz

Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı Tepe Prime A Blok No:266 Asma Kat Daire No:18 Çankaya/ANKARA 06510

Saatler
Pazartesi–Cuma: 10:00–16:00

Banyomuzu Güzelleştirelim

Banyomuzu Güzelleştirelim

Banyomuzu Güzelleştirelim

Kış aylarının kasvetli ve soğuk havasını ortadan kaldırmanın en güzel yollarından biri dekore ettiğiniz banyonuzda sıcak duşun altına girmektir. İşte dinlendirici ve huzur verici atmosfere sahip bir banyoya sahip olabilmeniz için banyonuzu güzelleştirecek 10 öneri:

1- Banyonuzu kilimlerle süsleyin

Hiçbir şey, buz gibi zemine çıplak ayakla basmanın yarattığı soğukluk hissini veremez. Özellikle de zemin katta yaşıyorsanız bu duyguyu iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Banyo zemininizin döşemesini değiştirmek için yeterli ekonomik güce sahip değilseniz alternatif bir yöntem olarak üst üste kilimler serebilirsiniz. Banyo zeminine serdiğiniz kilimler yalnızca soğuğu uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda bir oda görünümü yaratarak banyonuzda sıcak bir hava getirir.

2- Isıtılabilir havlu çubukları veya banyo rafları kullanın

Sıcak duş veya küvetten çıktıktan sonra üşümenizi engellemek amacıyla ısıtılabilir havlu çubukları ya da banyo rafları satın alabilirsiniz.  Bu ürünler kablolu veya kablosuz olarak satın alınabilir. Banyonuzun yapısına uygun raf ve havlu çubuklar ile üşümeden banyodan çıkabilirsiniz.

3- Havlu kancalarını duş veya küvet yakınında tutun

Havlunuzu asmak için kullanacağınız kancaları duş ya da küvetinizin yakınına monte edebilirsiniz. Özellikle pencere ya da kapı gibi hava akımının yaşandığı bölgelerin uzağına yerleştirmeniz havluların soğumasını engeller. Duşa yakın yerlerde asılan havlunuz hem doğal olarak duş buharından ısınır hem de havluya ulaşmanız için soğuk fayanslara basmanız gerekmez.

4- Banyonuzun döşemesini ısıtmalı olarak yenileyin

Ev sahibiyseniz ve daha uzun süreler bu evde yaşamayı düşünüyorsanız soğuk banyo için en iyi çözüm döşemelerinizi ısıtmalı olarak yenilemektir. Başlangıçta size maliyetli gibi görünse de uzun dönemde yaşayacağınız konfor düşünüldüğünde buna değer.

5- Banyo pencerelerinin izolasyonunu yaptırın

Banyo pencerelerinin izolasyonu tam yapılmadığında dışarıdan soğuk hava banyo içini soğutabilir. Böyle bir problem yaşamamanız için banyo pencerelerine izolasyon işlemi yaptırmanız gerekir.

 6- Banyonuza küçük bir elektrik sobası alabilirsiniz

Banyonuzun bir kısmını bile ısıtmanız sizin için yeterli olur. Alışveriş merkezlerinde rastlayabileceğiniz değişik tasarımlardaki minik elektrik sobaları ile banyonuzu bambaşka bir hale getirebilirsiniz.

7- Daha iyi bir duş başlığı alın

Banyonuzu güzelleştirmenin bir diğer yolu da duş başlıklarınızı değiştirmek olabilir. Hem daha sıcak hem de daha şık bir duş başlığı alarak banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz.

8- Banyonuzu sıcak renkler içeren aksesuarlarla süsleyin

Çıplak zemine sahip aksesuarsız banyolar soğuk ve kasvetli kış mevsimini daha da çekilmez hale getirir.  Banyonuzun zeminine serdiğiniz halı ve kilimlerle uyum sağlayan renkli sepetler, havlular ve aynalar ile banyonuzda rengârenk ve sıcacık bir dünya yaratabilirsiniz.

9- Banyonuzun duvarlarını renklendirin

Geleneksel banyo rengi olan beyazdan vazgeçerek duvarlarınızı daha canlı renklerle boyayabilirsiniz.  Açık pastel tonlarının yer aldığı ferah bir banyoda kim duş almak istemez ki!

10- Banyonuzu rengârenk havlularla süsleyin

Havlularınızı dolap içerisine hapsetmektense, açık bir rafa dizerek muhteşem bir görünüm yaratabilirsiniz. Bütün renkleri içeren havlu çeşitleri ile banyonuz çok daha neşeli bir hale gelecek.

Banyomuzu Güzelleştirelim

Top